09917183929

حضور خیلی کم: گوگل می خواهد کنترل بیشتری روی گوشی های هوشمند سامسونگ داشته باشد ارسال شده در 29 ژوئیه 2020 توسط کریس پاور بانک

پارلمان اتحادیه اروپا به زودی باتری های چسب دار را در اروپا ممنوع می کند ارسال شده در 13 مارس 2022 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.چند سال پیش، سامسونگ تصمیم گرفت تلاش خود را برای جدا شدن از گوگل بسنجید و سیستم عامل خود را همراه با شرکت های دیگری مانند اینتل توسعه دهد.

سامسونگ سیستم عامل را تایزن نامید و حداقل در بخش گوشی های هوشمند شکست خورد. اوضاع در بازار تلویزیون های هوشمند و پوشیدنی ها متفاوت است.

تایزن هنوز به عنوان سیستم عامل در آنجا استفاده می شود که گوگل از آن راضی نیست. درست به اندازه این واقعیت که سامسونگ در حال ارائه خدمات بیشتر و بیشتری به بازار است. به عنوان مثال، دستیار زبان Bixby که به دستیار Google ترجیح داده می شود، از جمله این موارد است. اکنون به نظر می رسد که گوگل به اندازه کافی بوده و طبق گزارش بلومبرگ، در حال مذاکره با سامسونگ است.

البته، اگر گوگل قبلاً اندروید را به صورت رایگان ارائه می دهد و بنابراین هر از گاهی با سازندگان صحبت می کند، مایل است خدمات خود را ارائه دهد. شما نمی توانید آنها را مجبور کنید که به خدمات گوگل اعتماد کنند، حتی اگر احتمالاً میلیون ها نفر باشد.

چند هفته آینده نشان خواهد داد که چه سرنوشتی در کل اتفاق خواهد افتاد و آیا سامسونگ در نهایت بیکسبی را به پس‌زمینه سوق خواهد داد یا خیر.

اینها رنگ ها و گزینه های ذخیره سازی طیف گلکسی S22 هستند ارسال شده در 10 دسامبر 2021 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

منبع: بلومبرگ

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب