09917183929

YouTube Premium و Spotify Premium به طور موقت برای گوشی های هوشمند منتخب رایگان ارسال شده در 9 آوریل 2020 توسط کریس پاور بانک

YouTube Premium و Spotify Premium به طور موقت برای گوشی های هوشمند منتخب رایگان ارسال شده در 9 آوریل 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.

تقریباً همیشه وقتی گوشی‌های هوشمند جدید وارد بازار می‌شوند، برخی از تولیدکنندگان این موضوع را به کمپین‌های پیش‌سفارش ویژه‌ای مرتبط می‌کنند که قصد دارند خرید را دلپذیرتر کنند.

این موضوع در مورد سری گلکسی اس 20 و گلکسی زد فلیپ و همچنین در مورد گوشی های هوشمند رده بالا و میان رده قبلی صدق می کند. خریداران عادی اغلب چیزی دریافت نمی کنند.

سامسونگ امروز کمپین دیگری را راه اندازی کرد تا تلفن های هوشمند منتخب به طور موقت به YouTube Premium و Spotify Premium دسترسی داشته باشند. این موضوع از یک طرف بر سری گلکسی اس 20 و زد فلیپ تأثیر می گذارد، اما سری گلکسی اس 10 و نوت 10 و نوت 10 پلاس را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. این پیشنهادها فقط برای مشتریان جدید اعمال می شود و می توان آنها را در برنامه Samsung Members رزرو کرد.

فقط سری گلکسی S20 و Z Flip به مدت 6 ماه رایگان به Spotify Premium دسترسی دارند. کد خاص کشور “DBT”، “DTM” یا “DCO” باید در قسمت تنظیمات -> اطلاعات تلفن -> اطلاعات نرم افزار -> نسخه نرم افزار ارائه دهنده درج شود. فقط در این صورت به پیشنهاد رایگان دسترسی خواهید داشت. اگر شک دارید، به هر حال باید آن را امتحان کنید. با این حال، شما باید پس از شش ماه دسترسی خود را لغو کنید، در غیر این صورت برای هر ماه اضافی باید 9.99 یورو بپردازید.

[Update: Watch Active / 2] Galaxy Watch3 به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید با پیشرفت‌های متعدد دریافت می‌کند. ارسال شده در 30 آوریل 2021 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

با حساب YouTube Premium، به شرح زیر تجزیه می شود:

  • سری Galaxy S20 و Z Flip 4 ماه دریافت می کنند
  • سری گلکسی اس 10 و نوت 10 2 ماه فرصت دارند

در اینجا مانند حساب Premium Spotify صدق می کند. اگر به موقع لغو نکنید، برای هر ماه اضافی 11.99 یورو در ماه پرداخت می شود. مثل همیشه، این فقط در صورتی اعمال می‌شود که قبلاً YouTube Premium، YouTube Music Premium، اشتراک YouTube Red یا Google Play Music نداشته باشید. همین امر در مورد Spotify Premium نیز صدق می کند.

در پایین هر صفحه شرایط استفاده را خواهید دید که باید مجدداً مطالعه کنید.

از گوش دادن به موسیقی بدون مزاحمت یا تماشای ویدیوهای YouTube لذت ببریدمنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب