09917183929

Xiaomi MIJIA photo printer

این محتوا توسط تیم تخصصی پاوربانک گردآوری شده است.
برای مشاهده ویدئو قند__شکن_ خود را روشن کنید.


🥳اخبار تازه ها : پرینتر میجیا شیائومی
Xiaomi MIJIA PHOTO printer 🖨
این اولین پرینتر شیائومی نیست، این شرکت چینی، پرینتر عکس XPRINT Pocket AR شیائومی را در اوایل امسال در ماه فوریه با قیمت ۳۹۹ یوان (تقریبا ۵۸ دلار) راه اندازی کرد که عکس‌هایی ۵۴ × ۸۶ میلیمتری با وضوح ۲۹۱ در ۲۹۴ چاپ می‌کند.
پرینترهای مشابه در بازار چین قیمتی بین ۷۰۰ یوان (~ ۱۰۲ دلار) تا ۱۰۰۰ یوان (۱۴۵ دلار) دارند، اما با توجه به اینکه این پرینتر محصول شیائومی است، انتظار می‌رود قیمت آن مقرون به صرفه‌تر، و چیزی حدود ۵۰۰ یوان (حدود ۷۳ دلار) باشد. با این حال، برای دانستن آنچه که شرکت با پرینتر عکس میجیا شیائومی ارائه می‌دهد و اطلاع در مورد قیمت آن، باید منتظر رونمایی رسمی در ساعت ۰۲:۳۰ PM به وقت چین در ۱۹
دسامبر باشیم.
#شیائومی
#اخبار_شیائومی
#شیائومی_سیتی
#پرینتر_میجیا_شیائومی
#xiaominews
#xiaomi
#xiaomicity
#printermijaxiaomi

منبع

امتیاز دهید!
عالی ترین پاوربانک دوربین دار ۰۹۹۲۴۳۹۷۳۶۴
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب