09917183929

گلکسی اس 11 و گلکسی فولد 2 را در 11 فوریه معرفی می کنید؟ ارسال شده در 27 دسامبر 2019 توسط کریس پاور بانک

گلکسی اس 11 و گلکسی فولد 2 را در 11 فوریه معرفی می کنید؟  ارسال شده در 27 دسامبر 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.پس از اینکه محافظ‌های صفحه از قبل جزئیات نمایشگر را نشان دادند و اولین مقایسه اندازه بین سه مدل گلکسی اس 11 را ارائه کردند، اکنون ادامه می‌دهیم.

این بار در مورد روز عرضه سری گلکسی اس 11 و به احتمال زیاد گلکسی فولد 2 نیز هست. این ممکن است زودتر از آنچه قبلاً تصور می شد رخ دهد.

چند ماه پیش شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه سامسونگ می تواند سری گلکسی اس 11 را در هفته سوم فوریه 2020 عرضه کند. تاریخ دوباره قبل از شروع کنگره جهانی موبایل در بارسلون خواهد بود. @UniverseIce نیز به نوعی تاریخ را تأیید کرد.

اما در حال حاضر اطلاعات جدیدی وجود دارد که مشخص نیست تا چه حد درست است. زیرا یک وب سایت اسرائیلی به نام Girafa اکنون طبق اظهارات خود اطلاعات جدیدی در اختیار دارد. بر این اساس، ارائه باید یک هفته تا 22 بهمن به جلو آورده شود. این تاریخ باید برای سری گلکسی اس 11 و گلکسی فولد 2 اعمال شود.

این معرفی دوباره در سانفرانسیسکو برگزار می شود، جایی که سامسونگ همچنین سری گلکسی اس 10 و گلکسی فولد را معرفی کرد. این واقعیت که سامسونگ دوباره گلکسی اس 11 و گلکسی فولد 2 را در همان روز معرفی می کند، در ابتدا منطقی به نظر می رسد. چند هفته آینده نشان خواهد داد که آیا واقعاً چیزی در این شایعه وجود دارد یا خیر. به نظر می رسد IceUniverse تاکنون در این مورد مطمئن نیست:

سامسونگ: SoC برای موتورولا، نمایشگر برای Google ارسال شده در 13 مه 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

منبع: زرافه
از طریق: sammobile.comمنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب