09917183929

Vodafone GigaTV Entertainment Max: مشتریان جدید تلویزیون QLED سامسونگ رایگان دریافت می‌کنند ارسال شده در 3 نوامبر 2020 توسط Max پاور بانک

Vodafone GigaTV Entertainment Max: مشتریان جدید تلویزیون QLED سامسونگ رایگان دریافت می‌کنند ارسال شده در 3 نوامبر 2020 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.از آنجایی که قرنطینه جدید در آلمان از دیروز اجرایی شد و بسیاری از مردم عموماً زمان بیشتری را در خانه می گذرانند تا بیرون، اکنون یک پیشنهاد جدید از طرف Vodafone وجود دارد.

مشتریان جدیدی که برای یک قرارداد بازی سه‌گانه، یعنی ترکیبی از تلفن ثابت، اینترنت و تلویزیون ثبت‌نام می‌کنند، یک Samsung QLED 4K The Frame رایگان از هم‌اکنون (3 نوامبر 2020) تا 21 ژانویه 2021 (فقط تا زمانی که موجودی‌ها به اندازه کافی باقی می‌ماند) دریافت خواهند کرد. ).

Vodafone ترکیبات مختلفی از این تعرفه را ارائه می دهد که برای اندازه The Frame سامسونگ نیز تعیین کننده است. برای مشتریانی که زیر تعرفه گیگابیت هستند، یک قاب سامسونگ در 43 اینچ وجود دارد. با این حال، مشتریانی که به جای آن تعرفه گیگابیتی را انتخاب می کنند، حتی می توانند The Frame را در 55 اینچ دریافت کنند.

با این حال، تلویزیون را مستقیماً در مغازه دریافت نمی‌کنید، یا آن را مستقیماً هنگام امضای قرارداد ارسال نمی‌کنید. در عوض، با اولین قبض یک کد کوپن برای فروشگاه اینترنتی سامسونگ دریافت خواهید کرد که می توانید از آن برای سفارش تلویزیون استفاده کنید.

Tab S6 به‌روزرسانی نرم‌افزاری گسترده از جمله وصله امنیتی ماه می را دریافت می‌کند. ارسال شده در ۱۵ ژوئن ۲۰۲۱ توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

با این حال، فاکتور یک یورویی همچنان باز است که به دلایل فنی که توضیح بیشتری داده نشده است، باید به سامسونگ پرداخت شود. برعکس، این یورو پس از آن به صورت حساب Vodafone واریز می شود.

اطلاعات بیشتر از Vodafone در اینجا موجود است.

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب