09917183929

اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک: چگونه سرعت را افزایش دهیم ارسال شده در 15 آوریل 2020 توسط کریس پاور بانک

اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک: چگونه سرعت را افزایش دهیم ارسال شده در 15 آوریل 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.از زمان گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس، سامسونگ به اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک متکی بوده و بنابراین رویکردی متفاوت از رقبا در پیش گرفته است. این بر اساس اسکنر اثر انگشت نوری است.

سامسونگ همچنین از فناوری اولتراسونیک در سری نوت استفاده می کند که با Note10 و Note10+ شروع می شود. اما تقریباً همین مدت انتقاداتی نیز وجود داشته است.

در ابتدا، انتقادات نسبت به گلکسی اس 10 هنوز موجه بود، اما سامسونگ با به‌روزرسانی‌های بسیاری در اسکنر اثر انگشت، قابلیت اطمینان و سرعت را بیشتر بهبود بخشید. اسکنر اثر انگشت نیز در گلکسی اس 20 بهبود بیشتری یافته است تا بدون هیچ مشکلی کار کند. من شخصاً هیچ مشکلی با اسکنر اثر انگشت گلکسی اس 20 اولترا ندارم. همچنین باید بگویم که من از شیشه ضد گلوله استفاده می کنم و حساسیت لمسی را فعال نکرده ام.

ترفند این است که چندین انگشت را در چند موقعیت در یک اسکن اسکن کنید و این مرحله را دو تا سه بار تکرار کنید. نتیجه نهایی سه تا چهار اثر انگشت ثبت شده است، به اصطلاح، و اسکنر دقیق تر و سریعتر است.

5 دلیلی که چرا کسب و کار شما در سال 2021 به اپلیکیشن موبایل نیاز دارد پاوبانک
ادامه مطلب

ترفند باز کردن سریعتر قفل با اسکنر اثر انگشت

برای کسانی که اسکنر اثر انگشت برای آنها هنوز خیلی کند است، ترفندی وجود دارد که سرعت را بیشتر افزایش می دهد. با این حال، این ممکن است به قیمت باتری تمام شود. این یک برنامه سیستمی از سامسونگ به نام “com.samsung.android.biometric.settings” است. به طور پیش فرض، بهینه سازی باتری برای این برنامه فعال می شود و در نتیجه عملکرد آن کاهش می یابد. می توانید این ویژگی را به صورت زیر خاموش کنید:

تنظیمات -> برنامه‌ها -> سه نقطه در بالا سمت راست -> نمایش برنامه‌های سیستم -> جستجوی برنامه -> باتری -> بهینه‌سازی مصرف باتری -> سمت چپ روی همه -> جستجوی مجدد برنامه و خاموش کردن آن.

هنگامی که این کار را انجام دادید و دوباره اسکنر اثر انگشت را آزمایش کردید، متوجه افزایش قابل توجه انرژی خواهید شد. فعلا نمی‌توانیم بگوییم که خاموش کردن این عملکرد تا چه اندازه روی باتری تأثیر می‌گذارد. هرچند که نباید خیلی تغییر کند.

در نظرات به ما اطلاع دهید که آیا دستورالعمل ها را امتحان کرده اید و آنچه متوجه شده اید.

منبع: XDA

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب