09917183929

با وجود کووید-19: سامسونگ انتظار افزایش سود به لطف افزایش تقاضای تراشه را دارد ارسال شده در 8 آوریل 2020 توسط کریس پاور بانک

پارلمان اتحادیه اروپا به زودی باتری های چسب دار را در اروپا ممنوع می کند ارسال شده در 13 مارس 2022 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.ویروس SARS-CoV-2 که بیشتر با نام Covid-19 یا Corona شناخته می شود، ماه هاست که در سراسر جهان وجود دارد. تعداد مبتلایان و حتی مردگان بیشتر و بیشتر می شود. آلمان تقریباً کاملاً ساکن است و این وضعیت ادامه خواهد داشت.

اما با وجود کرونا، دنیای فناوری، اعداد و غیره ادامه دارد. سامسونگ هم همینطور. زیرا شرکت کره جنوبی اکنون ارقام سه ماهه اول سال 2020 را اعلام کرده است.

به گفته سامسونگ، به لطف افزایش تقاضای تراشه، سود عملیاتی سالانه 2.7 درصد افزایش خواهد یافت و به 6.4 تریلیون وون (حدود 4.9 میلیارد یورو) خواهد رسید. اعداد شرکت کره جنوبی کمی بالاتر از انتظارات بازار است. سامسونگ انتظار دارد فروش آن با 5 درصد افزایش به 55 تریلیون وون برسد.

ناظران مختلف تصور می کنند که سامسونگ از رفتار آنلاین و تقاضای زیاد برای تراشه های حافظه برای مراکز داده و خدمات ابری سود خواهد برد. حتی قبل از بحران کرونا، اعداد در صنعت نیمه هادی ها دوباره در حال افزایش بودند. فرض بر این است که سامسونگ اثرات منفی بحران را بر روی تلفن های هوشمند و لوازم خانگی احساس خواهد کرد.

برنامه ساعت گلکسی اس 20 نیز شما را با آهنگ هایی از Spotify بیدار می کند که در 8 مارس 2020 توسط کریس ارسال شده است. پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق: heise.de
منبع: سامسونگ

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب