09917183929

پارک موضوعی: به راحتی تم های خود را با ماژول Good Lock ایجاد کنید. ارسال شده در 6 دسامبر 2019 توسط کریس پاور بانک

پارک موضوعی: به راحتی تم های خود را با ماژول Good Lock ایجاد کنید. ارسال شده در 6 دسامبر 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سامسونگ مدت زیادی است که Good Lock را در ایالات متحده عرضه می کند. اپلیکیشنی که با ماژول های زیادی عرضه می شود و همانطور که در مقاله ای نوشتیم می توانید گوشی هوشمند خود را با آن شخصی سازی کنید.

از آنجایی که امروزه یک ماژول جدید وجود دارد که به نام Theme Park است و حول موضوعات می چرخد. با این ماژول می توانید تم های خود را ایجاد کنید. Good Lock از طریق مسیرهای انحرافی نیز در این کشور در دسترس است.

اما فکر نمی کنم آنقدرها که به نظر می رسد هیجان انگیز باشد. اگر برنامه را باز کنید، از شما خواسته می شود یک تصویر پس زمینه برای صفحه شروع و قفل انتخاب کنید. بر اساس رنگ های موجود در تصویر پس زمینه، می توانید تم خود را کنار هم قرار دهید. با این حال، شما محدود به رنگ های داده شده هستید.

منبع

امتیاز دهید!
سامسونگ سری گلکسی اس 20 به‌روزرسانی امنیتی نوامبر را دریافت کرد که در 30 اکتبر 2021 توسط کریس ارسال شد. پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب