09917183929

تیزر: همچنین ارائه گوشی هوشمند تاشو در 20 فوریه ارسال شده در 14 ژانویه 2019 توسط کریس پاور بانک

تیزر: همچنین ارائه گوشی هوشمند تاشو در 20 فوریه ارسال شده در 14 ژانویه 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.شایعات و افشاگری‌ها درباره گلکسی اس 10 هفته‌ها است که در اینترنت سر و صدا می‌کنند و ما از قبل چیزهای زیادی در مورد این گوشی هوشمند می‌دانیم. اما چند روزی است که مشخص شده است که گلکسی اس 10 چه زمانی به صورت رسمی و کامل توسط سامسونگ معرفی خواهد شد.

در 20 فوریه رویداد Unpacked در سانفرانسیسکو برگزار می شود که در آن سامسونگ گلکسی S10 را به نمایش می گذارد. اکنون تیزر دیگری وجود دارد که بسیار جالب و بیشتر از گلکسی S10 برای 20 فوریه است. وعده می دهد.

بر این اساس، به غیر از سری گلکسی اس 10، ممکن است در 20 فوریه ارائه دیگری برگزار شود. زیرا در پاریس، سامسونگ چندین بیلبورد را با شخصیت های «미래를 펼치다» و «이월 이십일» مجهز کرده است. زبان کره‌ای من کمی زنگ‌زده است، اما سامسونگ بلافاصله ترجمه‌ای را ارائه می‌کند: ترجمه شده، کاراکترها به معنای چیزی مانند “آینده در حال آشکار شدن است” و “بیستم فوریه” هستند.

بنابراین آیا ما شاهد عرضه گوشی هوشمند تاشو سامسونگ در 20 فوریه خواهیم بود؟ حداقل متن “آینده آشکار می شود” به نظر من قویاً این را نشان می دهد و فقط با تلفن هوشمند تاشو مطابقت دارد. از آنجایی که نسخه تاشو گلکسی اس 10 وجود نخواهد داشت، این تنها گزینه است.

Galaxy Z Flip دستی ارسال شده در 11 فوریه 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

از سوی دیگر، ارائه گوشی هوشمند تاشو در 20 فوریه همراه با گلکسی اس 10 منطقی نخواهد بود. زیرا با گوشی هوشمند فوق‌العاده برای تاشو، می‌توانید نمایش را از گلکسی اس 10 بدزدید. متأسفانه، ما فقط می توانیم منتظر بمانیم و ببینیم سامسونگ در اینجا چه خواهد کرد.

اگر از گوشی هوشمند تاشو سیر نمی‌شوید، می‌توانید مشخصاتی که اخیراً فاش شده است را دوباره بخوانید.

منبع: اتاق خبر سامسونگ

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب