09917183929

Tab S7/S7+: مشخصات تایید شد، قیمت‌های ادعایی فاش شد ارسال شده در 30 ژوئیه 2020 توسط کریس پاور بانک

تبلیغات بازگشت نقدی برای محصولات Galaxy Tab S از مارس ارسال شده در 26 فوریه 2021 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.هیچ چیز برای سازنده بدتر از افشای مشخصات فنی یا تصاویر قبل از ارائه واقعی نیست. البته به ناچار در مورد دستگاه ها صحبت می شود، اما پس از آن شما به سختی چیزی برای ارائه دارید.

وقتی سازنده دیگری قبلاً داده های فنی را تأیید می کند بسیار بد می شود. این همان چیزی است که در گلکسی تب اس 7 و تب اس 7 پلاس اتفاق افتاد.

زیرا کسی جز خود گوگل مشخصات سری گلکسی تب اس 7 را تایید نکرده است. به طور خلاصه، هر دو تبلت با مشخصاتی که چند روز پیش می‌دانستیم عرضه خواهند شد.

منبع

امتیاز دهید!
تیزر جدیدی برای گلکسی F منتشر شده است و گلکسی اس 10 آبی نیز نمایش داده می شود. ارسال شده در 11 فوریه 2019 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب