09917183929

Streisand Origami: Samsung Lets iFixIt Remove Teardown ارسال شده در 26 آوریل 2019 توسط کریس پاور بانک

Streisand Origami: Samsung Lets iFixIt Remove Teardown ارسال شده در 26 آوریل 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.دیروز iFixI نگاهی دقیق‌تر به گلکسی فولد انداخت و همه چیز را به صورت یکپارچه به تصویر کشید. نتیجه ویرانگر بود، iFixI موی خوبی روی گلکسی فولد باقی نگذاشت.

شکاف ها و شکاف هایی تا 7 میلی متر پیدا شد که جدا کردن دستگاه را بسیار آسان می کند. گرد و غبار و کثیفی نیز می توانند به راحتی وارد فضای داخلی حساس شوند و به دستگاه آسیب برسانند.

اما نقطه برجسته مطلق امشب آمد. زیرا بعد از اینکه سامسونگ تمام نمونه‌های آزمایشی را جمع‌آوری کرد، iFixIt نقطه آزاردهنده بعدی را در گزارش تاشو کشف کرد. مشخص نیست iFixI نمونه را از کجا آورده است. سامسونگ اکنون به کل این موضوع پی برده است و از شریک خود iFixI خواسته است که به آن‌ها بگوید که پارگی باید حذف شود.

ما هیچ تعهد قانونی یا دیگری برای حذف تجزیه و تحلیل خود نداریم. اما به دلیل احترام به شریک خود، که ما او را متحد در مبارزه برای دستگاه‌های قابل تعمیر بیشتر می‌دانیم، تصمیم گرفته‌ایم گزارش خود را تا زمانی که بتوانیم گلکسی فولد را در فروشگاه خریداری کنیم، پس بگیریم.» iFixIt گفت.

به نظر می رسد که منبع فولد iFixits زیادی روی جلد دارد. در مورد iFixit، به نظر می رسد که سامسونگ از شریک خود iFixI خواسته است تا این گزارش را حذف کند – با این حال، اثر کلمه کلیدی Streisand، این بسیار احمقانه خواهد بود. کودک در چاه است، رقابت داخلی و رسانه های سراسر جهان از طراحی بسیار شکننده ای خبر داده اند. به طور شهودی، شریک ممکن است به سادگی با یک جریمه قراردادی سنگین روبرو شود و واکنش آن محدود کردن خسارت است. احتمالا متوجه نخواهید شد اوضاع در هر صورت مضحک است.

[DBüdT] Huawei P30 Pro و دوربین گوشی ارسال شده در 2 دسامبر 2019 توسط لارس پاور بانک
ادامه مطلب

منبع: Spiegel.de

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب