09917183929

نسخه ویژه: سامسونگ به زودی برای نسخه K-Pop Galaxy S20+ و Buds+ ارسال شده در 10 ژوئن 2020 توسط کریس پاور بانک

نسخه ویژه: سامسونگ به زودی برای نسخه K-Pop Galaxy S20+ و Buds+ ارسال شده در 10 ژوئن 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سازندگان گوشی‌های هوشمند معمولاً نسخه‌های ویژه‌ای را پس از نسخه‌های معمولی دستگاه‌های خود منتشر می‌کنند که یا محدود به همکاری با برندهای خودرو یا فیلم‌های خاصی مانند Marvels است.

این موضوع در مورد سامسونگ نیز صدق می کند که اخیراً با مارول بسیار سروکار داشته و نسخه های ویژه ای را وارد بازار کرده است. شما این کار را برای افزایش فروش انجام می دهید.

با Galaxy S20+ و Galaxy Buds+، سامسونگ اکنون در حال برنامه‌ریزی مسیری متفاوت و ورود به تم K-Pop است. به طور دقیق تر به گروه پاپ کره ای BTS که در نام نسخه ویژه نیز ظاهر می شود. زیرا نسخه ویژه قرار است Samsung Galaxy S20+ BTS Edition نامیده شود و عمدتاً در رنگ های بنفش ظاهر می شود. بسته بندی نیز به رنگ بنفش/مشکی طراحی خواهد شد، به همین دلیل است که طرفداران BTS باید خوشحال تر باشند.منبع

امتیاز دهید!
Windows 10 Insider Build 18356 Galaxy S8/S9 را به رایانه شخصی یا لپ تاپ منعکس می کند ارسال شده در 13 مارس 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب