09917183929

SmartThings و Google Nest: سامسونگ و گوگل همکاری را آغاز کردند ارسال شده در 8 ژانویه 2021 توسط کریس پاور بانک

SmartThings و Google Nest: سامسونگ و گوگل همکاری را آغاز کردند ارسال شده در 8 ژانویه 2021 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.اگر در سال‌های اخیر موضوع دیگری به جز 5G وجود داشت، خوب یا بد، خانه هوشمند بود. شبکه سازی دستگاه ها روز به روز بیشتر می شود. علاوه بر کنترل دستگاه قهوه ساز یا روشن و خاموش کردن روشنایی با کمک الکسای آمازون، گزینه های بسیار دیگری نیز وجود دارد.

شرکتی که می خواهد این موضوع را پیش ببرد، از جمله سامسونگ و سیستم اینترنت اشیا و اپلیکیشن SmartThings است.

در حال حاضر می توانید دستگاه های متعددی را در این برنامه کنترل کنید. به عنوان مثال، من تمام سوکت های WLAN خود را در آنجا ذخیره کرده ام. سامسونگ اکنون همکاری خود را با Google آغاز کرده است، به این معنی که بسیاری از دستگاه‌های Google Nest، مانند دوربین‌ها و زنگ‌های در، با برچسب WWST (“Works With SmartThings”) ادغام خواهند شد و بنابراین می‌توان آنها را به طور یکپارچه از طریق SmartThings کنترل کرد. به عنوان مثال، می توانید محتوای زنده را از دوربین های Google Nest مستقیماً در تلفن هوشمند خود مشاهده کنید.

اگر دستگاه‌ها شبکه باشند، می‌توانند به دستورات صوتی واکنش نشان دهند، از طریق برنامه SmartThings کنترل شوند و صحنه‌ها و روال‌ها اجرا شوند. علاوه بر این، محتوای دستگاه‌های Nest به زودی می‌تواند روی تلویزیون‌های سازگار سامسونگ یا نمایشگرهای یخچال‌های سازگار Family Hub پخش شود.

SmartThings از تجربه خانه هوشمند پشتیبانی می کند. رالف الیاس، معاون جهانی IOT/ Business Development & Partnerships می‌گوید: ما بسیار هیجان‌زده هستیم که مشارکت خود با Google را بیشتر کنیم و Nest را با SmartThings ادغام کنیم تا بتوانیم راه‌های بیشتری را برای کنترل و خودکارسازی خانه‌شان به کاربران خود ارائه دهیم. در Samsung Electronics ما در تلاش هستیم تا یک سیستم جامع ایجاد کنیم که در آن همه دستگاه‌های خانه هوشمند با هم کار کنند.»

SmartThings باید از ژانویه 2021 در دستگاه‌های Google Nest در دسترس باشد. SmartThings بیش از 180 مارک معتبر را گرد هم می‌آورد و بیش از 66 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند.

در دسترس بودن سری گلکسی اس 21، مواد پشت جلد و لوازم پیش‌سفارش رایگان ارسال شده در 8 ژانویه 2021 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

منبع: سامسونگ

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب