09917183929

نسخه بتای هفتم اندروید 10 برای سری گلکسی اس 10 منتشر شد. ارسال شده در 25 نوامبر 2019 توسط کریس پاور بانک

نسخه بتای هفتم اندروید 10 برای سری گلکسی اس 10 منتشر شد. ارسال شده در 25 نوامبر 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.حالا سامسونگ می‌خواهد بداند و با اندروید 10 روی لوله فشار می‌آورد: پس از انتشار بتای چهارم، دو روز پس از بتا 3، بتای پنجم سه روز بعد و حتی ششمین بتا در همان دوره دنبال شد.

سامسونگ هفته گذشته نسخه بتای هفتم را در ایالات متحده و کره جنوبی منتشر کرد که اکنون در آلمان به ما می رسد. این تقریباً به روز رسانی 147 مگابایتی با شماره ساخت G97xFXXU3ZSKL.

در بتای هفتم، سامسونگ چندین باگ را برطرف کرد و ثبات کل بتا را افزایش داد. بر این اساس، یکی روی صفحه نمایش همیشه روشن، برنامه اینترنت سامسونگ، WLAN، برنامه مخاطبین و غیره دست گذاشته است. مثلاً یک خطای WLAN، خرابی های مداوم بود که برای من اتفاق نیفتاد. به نظر می رسد برخی از کاربران نیز نمی توانند نام ها را در برنامه مخاطبین جستجو کنند.

منبع

امتیاز دهید!
[Exklusiv] برخی از مشخصات گلکسی M30 ارسال شده در 3 ژانویه 2019 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب