09917183929

«The Frame» و «Serif TV» 2019 سامسونگ: QLED و تلویزیون‌ها می‌توانند با دستیار Google ارائه شوند ارسال شده در 21 دسامبر 2018 توسط لارس پاور بانک

تلویزیون Samsung Serif 2019 را پیش خرید کنید و گارانتی تمدید شده دریافت کنید ارسال شده در 16 آوریل 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.14 درجه و باران، هر دومین بلندگو به شما هشدار می‌دهد و شراب داغ در حال حاضر یکی از غذاهای اصلی است: درست قبل از کریسمس است. این امر سال 2019 و همراه با آن نمایشگاه CES 2019 در لاس وگاس را نزدیک تر می کند. اینجا جایی است که سامسونگ اولین لهجه‌ها را برای مجموعه تلویزیونی آینده قرار می‌دهد.

متأسفانه، به دلیل محدودیت زمانی مجبور شدم دعوت به لاس وگاس را رد کنم، اگرچه عرضه تلویزیون سامسونگ در سال 2019 می تواند بسیار هیجان انگیز باشد: مدل های بعدی “The Frame” و “Serif TV” برای CES 2019 معرفی شده اند، اما آنها همچنین می توانند بودن در سایت دارای یک ویژگی جدید دیگر است.

سایت های مختلف ایالات متحده ادعا می کنند که متوجه شده اند که سامسونگ (تعجبی ندارد) صدای بهتری در مدل های جدید دارد و در حال برنامه ریزی برای گسترش سرویس جنجالی TV Plus است. علاوه بر این، برنامه هایی برای پشتیبانی از دستیار گوگل در دستگاه ها وجود دارد. این تعجب آور است زیرا در واقع تنها چند هفته پیش بود که Bixby برای دستگاه ها معرفی شد و برنامه های کاربردی از تولید کنندگان شخص ثالث تنها در سال 2019 پشتیبانی خواهند شد. استفاده از Google Assistant در کنار Bixby یک شگفتی بزرگ خواهد بود، زیرا سامسونگ در واقع می خواهد بیکسبی را به عنوان ارگان مرکزی هوش مصنوعی برای ارتباط بین دستگاه های مختلف سامسونگ با کاربر و تلویزیون به عنوان مرکز کنترل ایجاد کند.

سری گلکسی اس 20: سامسونگ روی نرخ رفرش 120 هرتز با وضوح کامل کار می کند ارسال شده در 24 فوریه 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

بیانیه مطبوعاتی سامسونگ ملموس تر از شایعات در مورد دستیار گوگل است و بیان می کند که هر دو تلویزیون 2019 The Frame و Serif TV 2019 با QLED عرضه خواهند شد. به عبارت دیگر، یک فناوری نقطه کوانتومی ویژه که رنگ های عالی را حتی با مقادیر روشنایی بسیار بالا تضمین می کند. تاکنون این فناوری در مدل‌ها یافت نمی‌شود، اما اکنون از نقاط کوانتومی نیز در اینجا استفاده می‌شود. اطلاعات بیشتر در نمایشگاه CES 2019 در دسترس خواهد بود.

منبع: & تنوع

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب