09917183929

هفته سامسونگ: Galaxy Buds Live in Mystic Blue ارسال شده در 31 اکتبر 2020 توسط Max پاور بانک

هفته سامسونگ: Galaxy Buds Live in Mystic Blue ارسال شده در 31 اکتبر 2020 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.Galaxy Buds Live پیش از این در Galaxy Unpacked امسال همراه با Galaxy Note20 و بسیاری از محصولات دیگر ارائه شده بود.

تا به امروز، این هدفون تنها در رنگ‌های Mystic White، Mystic Bronze و Mystic Black در دسترس بوده است. با این حال سامسونگ در طول سال این کار را کرده است هفته سامسونگ یک جفت هدفون جدید در اینجا در آلمان راه اندازی کرد.

Galaxy Buds Live اولین هدفون سامسونگ است که به ANC، یعنی Active Noise Cancelling مجهز شده است. رنگ جدید Galaxy Buds Live Mystic Blue نام دارد و اساساً فقط آبی بسیار تیره است – حتی بد هم به نظر نمی رسد!

منبع

امتیاز دهید!
گلکسی نوت 10: اولین شایعات در مورد پرچمدار آینده ارسال شده در 21 می 2019 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب