09917183929

سامسونگ ششمین بتای OneUI 3.0 را برای سری گلکسی S20 منتشر کرد. ارسال شده در 13 نوامبر 2020 توسط Max پاور بانک

سامسونگ ششمین بتای OneUI 3.0 را برای سری گلکسی S20 منتشر کرد. ارسال شده در 13 نوامبر 2020 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.به نوعی فواصل بین به روز رسانی های بتا کمتر و کمتر می شود. همین سه روز پیش، سامسونگ پنجمین آپدیت برنامه OneUI 3 بتای سری گلکسی اس 20 را منتشر کرد.

امروز نسخه ششم بتا نزدیک است و من کم کم دارم درمورد آن چیزی می نویسم 😀

به‌روزرسانی سری گلکسی اس 20 تقریباً 275 مگابایت حجم دارد و علاوه بر بهبود WLAN و خطاهای مختلف نمایشگر، وصله دسامبر را نیز شامل می‌شود. این در واقع من را کمی شگفت زده می کند، زیرا ما هنوز در اواسط نوامبر نیستیم و هنوز می توانید پچ دسامبر را در نسخه بتا دریافت کنید.

دو اسکرین شات پیوست شده است که تغییرات و شماره ساخت را نشان می دهد. اگر قبلاً در برنامه بتا شرکت کرده باشید، اکنون می‌توانید به‌روزرسانی را مستقیماً از طریق Galaxy S20 دانلود کنید!

منبع

امتیاز دهید!
Galaxy Unpacked: مشخصات و تصویر بازاریابی لو رفت در 26 ژوئیه 2021 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب