09917183929

سامسونگ پنجمین نسخه بتا را برای سری S10 منتشر می کند، نسخه نهایی قریب الوقوع است؟ ارسال شده در 18 نوامبر 2019 توسط کریس پاور بانک

نسخه بتای هفتم اندروید 10 برای سری گلکسی اس 10 منتشر شد. ارسال شده در 25 نوامبر 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.با کمال تعجب، سامسونگ نه تنها دومین نسخه بتا را امروز برای گلکسی نوت 10 منتشر کرد، بلکه پنجمین بتای سری گلکسی اس 10 را نیز ارائه کرد.

به‌روزرسانی بتای جدید دارای شماره ساخت G97xXXU3ZSKF است و حجمی در حدود 212 مگابایت دارد. با این آپدیت، سامسونگ برخی از باگ هایی را که مدت هاست وجود داشته یا بعد از چهارمین بتای ظاهر شده اند را حذف می کند.

به عنوان مثال، پس از چهارمین بتای، یک اشکال وجود داشت که در آن یک اعلان ظاهر می شد که در آن پیامک ها و تماس ها به طور خودکار با دستگاه های دیگر همگام می شدند، در حالی که نبودند. خطاهای دوربین و نمایشگر همیشه روشن نیز برطرف شده است.

منبع

امتیاز دهید!
سامسونگ ممکن است برنامه OneUI 3 بتا را راه اندازی کند. ارسال شده در 1 اکتبر 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب