09917183929

Samsung Unpacked: اینگونه می توانید رویداد را در جریان مستقیم دنبال کنید. ارسال شده در ۱۴ ژانویه ۲۰۲۱ توسط کریس پاور بانک

Samsung Unpacked: اینگونه می توانید رویداد را در جریان مستقیم دنبال کنید. ارسال شده در ۱۴ ژانویه ۲۰۲۱ توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.پس از ماه‌ها شایعات و فاش‌های بی‌شمار، بالاخره زمان آن فرا رسید و سامسونگ امروز گلکسی S21 و همچنین S21+ و S21 Ultra را به ما معرفی خواهد کرد.

حتی اگر چیزهای زیادی وجود نداشته باشد که عموم مردم از قبل نمی دانند، دنبال کردن رویدادهای Unpacked Samsung معمولاً همچنان ارزشمند است.

اگر زمان و تمایلی برای نگاه کردن به Unpacked پیدا کردید، می توانید طبق معمول این کار را انجام دهید. اتاق خبر سامسونگ یا مستقیما در یوتیوب مراقب باش. این رویداد آنلاین از ساعت 4 بعد از ظهر به وقت آلمان آغاز می شود. در کنفرانس مطبوعاتی رسمی، سامسونگ نه تنها گلکسی اس 21، اس 21 پلاس و اس 21 اولترا، بلکه سایر دستگاه های جدید را نیز معرفی خواهد کرد.

منبع

امتیاز دهید!
Galaxy M20: سامسونگ تاریخ به روز رسانی به اندروید 9.0 پای را اعلام کرد ارسال شده در 28 آوریل 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب