09917183929

سود سامسونگ و هواوی از بازار گوشی های میان رده ارسال شده در 26 نوامبر 2019 توسط کریس پاور بانک

سود سامسونگ و هواوی از بازار گوشی های میان رده ارسال شده در 26 نوامبر 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.به گفته شرکت تحقیقات بازار گارتنر، مدتی است که فروش گوشی های هوشمند با رکود یا حتی اندکی کاهش یافته است. علاوه بر این، مشتریان دیگر تنها به طبقه رده بالا متکی نیستند، بلکه در طبقه متوسط ​​نیز به اطراف نگاه می کنند.

«کاربران گوشی های هوشمند در حال حاضر در حال انتخاب هستند گوشی های هوشمند میان ردهآنشول گوپتا، مدیر ارشد تحقیقاتی گارتنر، گفت: آنها ارزش بیشتری نسبت به گوشی های هوشمند برتر ارائه می دهند.

علاوه بر این، کاربران گوشی های هوشمند منتظر هستند تا سال 2020 تصمیمات خرید خود را اتخاذ کنند تا پوشش شبکه 5G به سایر کشورها نیز گسترش یابد. سامسونگ و سایر تولیدکنندگان سبد محصولات خود را در میان رده ها به طور قابل توجهی گسترش داده اند که اکنون در ارقام فروش نیز منعکس شده است. در سه ماهه سوم سال 2018، سامسونگ تقریباً 74 میلیون دستگاه فروخت و سهم بازار 18.9٪ را داشت. در سه ماهه سوم سال 2019، 79 میلیون دستگاه خوب با سهم بازار 20.4 درصد بود.

با وجود مشکلات ایالات متحده و از دست دادن قریب الوقوع مجوز اندروید، فقط هواوی در اینجا بهتر بود. فروش دستگاه ها را می توان از تقریبا 52 میلیون به 66 میلیون خوب و سهم بازار را با 3.6 درصد به 17 درصد افزایش داد. در حالی که همه چیز برای سامسونگ و هوآوی خوب پیش می رود، سایر سازندگان واقعاً خوب عمل نمی کنند. فروش یا اندکی کاهش یافت یا رکود داشت. مجموع فروش گوشی های هوشمند با 0.4 درصد کاهش به 387.48 میلیون دستگاه رسید.

گلکسی اس 21 با پردازنده اسنپدراگون 888 و رم 8 گیگابایتی در Geekbench ظاهر شد ارسال شده در 5 دسامبر 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

گوپتا توضیح داد: «تجدید ساختار تهاجمی سبد سهام سامسونگ با تمرکز بر سطح مبتدی و میان رده، رقابت پذیری آن را تقویت کرده است.

از طریق: heise.de
منبع: gartner.com

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب