09917183929

تلویزیون های سامسونگ با تی وی پلاس و تبلیغات اجباری: عشق اندک مشتریان (و نحوه غیرفعال کردن آن) ارسال شده در 1 دسامبر 2018 توسط لارس پاور بانک

Samsung TV Plus


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.

بازار تلویزیون در سال های اخیر در نوسان بوده است. پس از اینکه سامسونگ سال ها بر بازار تسلط داشت، در سال 2017 به دلیل رقابت قوی OLED، باد مخالف زیادی وجود داشت. در سال 2018 می توانید با مدل های QLED امتیاز کسب کنید، به خصوص به لطف FALD و روشنایی بالا، اما در مورد نرم افزار اشکالاتی وجود دارد. بنابراین، اکنون دستورالعمل هایی در مورد نحوه غیرفعال کردن تلویزیون سامسونگ تلویزیون پلاس.

وقتی صحبت از نرم افزار به میان می آید، تلویزیون های هوشمند به ندرت نمرات خوبی را کسب می کنند. به نظر من، سامسونگ اساساً به یکی از بهترین راه حل ها در اینجا متکی است. اساساً، زیرا در عمل دو گرفتار بزرگ وجود دارد: تبلیغات اجباری و تی وی پلاس.

اگر به رتبه بندی تلویزیون های سامسونگ در آمازون و سایر پلتفرم ها نگاه کنید، بازخورد منفی در مورد TV Plus و تبلیغات اجباری نسبتاً سریع خواهید دید. مطمئناً: جای تعجب نیست که پس از خرید تلویزیون سامسونگ با قیمت بالا، شور و شوق کمی وجود دارد که محتوا را نمی توان آزادانه انتخاب کرد.

آنچه در این مقاله از پاوربانک دات کام خواهید خواند:

سامسونگ تی وی پلاس

خود سامسونگ در مورد TV Plus می نویسد:

«تلویزیون‌های کلاسیک قدیمی یا جدیدترین نسخه‌ها، TV Plus به شما امکان دسترسی سریع و آسان به بهترین سرگرمی‌ها در تلویزیون هوشمند سامسونگ را می‌دهد. با همکاری TV Digital (برند گروه رسانه ای FUNKE) در دنیایی پر از فیلم های پرفروش، فیلم های UHD نفس گیر و بسیاری از کانال های دیگر غوطه ور شوید.

بنابراین یک کانال محتوایی که در آن فیلم ها و کانال ها قابل مشاهده است. تا اینجای کار خیلی خوبه. سامسونگ در ادامه می نویسد:

“آسان برای استفاده.
شما فقط سه کلیک با محتوای خیره کننده و با کیفیت فاصله دارید. تلویزیون هوشمند خود را روشن کنید، دکمه هوم را فشار دهید و به کاشی TV Plus بروید – همین. با ناوبری منوی ساده و قابل فهم، می توانید به راحتی محتوای مورد نظر خود را پیدا کنید…”

کانالی با کاربری آسان می‌توانید آن را به‌عنوان منبع خود تصور کنید، که از طریق آن تلویزیون یا نتفلیکس را تماشا نمی‌کنید، بلکه محتوایی که توسط سامسونگ تهیه شده است. ظاهراً آسان است، زیرا به نظر نمی رسد از کاربران در اینجا سؤال شده باشد. در انجمن پشتیبانی خود سامسونگ را می توان یافت یک تاپیک در این مورد. در ژانویه 2018 ایجاد شد و اکنون حدود 350 ورودی دارد. من تمام شکایات آنجا را به طور کامل نمی پذیرم، اما مشکل اساسی روشن می شود: تی وی پلاس مورد نظر هر کاربری نیست. و دلیل خوبی هم دارد، زیرا برنامه گاهی اوقات با شروع تلویزیون شروع به کار می کند و سپس یا محتوایی مانند فیلم های اکشن را نشان می دهد که لزوماً برای کودکان مناسب نیستند یا برای برنامه هایی مانند Rakuten TV تبلیغ می کند. در تلویزیون راکوتن می‌توانید فیلم‌هایی مانند «ماموریت غیرممکن» یا «جک ریچر» را بیابید و حتی اگر من فقط تا حدی هیستری درباره این فیلم‌ها را در انجمن به اشتراک بگذارم، می‌توانم بفهمم که شما نمی‌خواهید بچه‌ها بدون هیچ مقدمه‌ای چنین فیلم‌هایی را تماشا کنند. . من خودم تبلیغاتی برای Galaxy Tab S4 سامسونگ یا “Yukon Gold” که توسط DMAX پخش می شود، داشته ام. این بلوک های تبلیغاتی قبل از تی وی پلاس تعویض می شوند. سامسونگ دستگاه های خود را در تلویزیون هوشمند سامسونگ خود تبلیغ می کند.

گلکسی نوت 9: نسخه نهایی اندروید 9.0 پای اکنون در حال توزیع است ارسال شده در 4 ژانویه 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

من خودم مدتها فکر می کردم که آیا هنوز به تلویزیون خطی نیاز دارم یا نه و در واقع تصمیم گرفتم که مخالف آن باشم، اما اکنون از zattoo استفاده می کنم. با این حال، هر از گاهی، برنامه هنگام تعویض یا به طور کلی هنگام روشن کردن تلویزیون به TV Plus نیز می پرد – به همین دلیل است که من خودم اغلب به دنبال راه حل هایی برای خاموش کردن TV Plus بودم. مشکل: همانند گوشی‌های هوشمند (کلمه کلیدی Bixby)، سامسونگ نیز کاربران را مجبور می‌کند با TV Plus خوش شانس باشند و گزینه‌ای برای تلویزیون‌های چهار رقمی یورو برای غیرفعال کردن Samsung TV Plus ارائه نمی‌کند. یک پوچ مطلق

Samsung TV Plus را غیرفعال کنید

با این حال، یک راه حل وجود دارد. حتی اگر ناظران در انجمن سامسونگ برای ماه‌ها تلاش کرده‌اند که مسیر را ناشناخته نگه دارند، راهی برای غیرفعال کردن TV Plus وجود دارد. با این حال، این در تنظیمات عادی پنهان نیست، بلکه فقط در یک منوی سرویس “ناشناخته” پنهان است. آیا این بستگی به مدیران انجمن در انجمن دارد (مخصوصا چند صفحه آخر) دسترسی به آن گارانتی را باطل می کند. از یک طرف گارانتی باید سر جای خود باقی بماند و از طرف دیگر برای من غیرقابل درک است که حتی نمی توان در مقابل تی وی پلاس از خود دفاع کرد بدون اینکه ادعای گارانتی باطل شود.

سامسونگ گلکسی اس 21: قیمت های سری جدید اس اعلام شد ارسال شده در 22 دسامبر 2020 توسط مکس پاور بانک
ادامه مطلب

یک راه حل تقریبا ساده است، اما باید مراقب باشید. سامسونگ یک منوی سرویس برای تلویزیون دارد که می توان آن را به روش های مختلفی فراخوانی کرد. این به عمد عمومی نمی شود، زیرا عملکرد نادرست در اینجا گاهی اوقات تلویزیون را غیرقابل استفاده می کند. در این زمینه، من همچنین می خواهم به صراحت اشاره کنم که سامسونگ به طور رسمی از این راه حل نام نمی برد و در نتیجه تلویزیون ممکن است به طور کامل آسیب ببیند. زیرا در این منو، تنظیمات خارج از TV Plus نیز قابل انجام است، اما اگر دقیقاً نمی دانید در اینجا چه می کنید، باید از امتحان کردن هر چیزی در اینجا اجتناب کنید.

پس این هشدار دوباره است: همه چیز را با دقت بخوانید و واقعاً توجه کنید. من در مقابل راه حل توصیه می کنم و مطمئناً هیچ مسئولیتی در صورت بروز مشکل نمی پذیرم. با این حال، من آنها را در اینجا فهرست می کنم تا نشان دهم که راه حل سامسونگ در واقع چقدر ساده خواهد بود.

در هر صورت، منو را نمی توان به راحتی برای هر دستگاهی فراخوانی کرد، زیرا تا آنجا که من می دانم، برای این کار به کنترل از راه دور معمولی سامسونگ و نه ریموت هوشمند نیاز است. من یکی را ترتیب دادم تا راه زیر را در تلویزیون QLED 65 اینچی سامسونگ Q7C 2017 خود امتحان کنم.

  1. تلویزیون را در حالت آماده به کار قرار دهید. سپس روی ریموت کنترل دکمه های Info – Menu – Mute – Power را پشت سر هم فشار دهید. تلویزیون روشن می‌شود، لوگوی QLED را به‌طور مختصر می‌بینید و سپس منوی آبی را روی برنامه «عادی» بسته به منبع موجود در پس‌زمینه مشاهده می‌کنید.
  2. در این منو مراقب باشید و به طور تصادفی آن را تأیید نکنید یا “آن را امتحان کنید”.
  3. مورد “Option” را انتخاب کنید (در حالت ex works انتخاب شده و با رنگ زرد مشخص شده است) و با کلید بازگشت در وسط صفحه کنترل تأیید کنید.
  4. در منوی بعدی، تصادفاً روی NOTHING کلیک کنید، اما گزینه MRT را انتخاب و تأیید کنید.
  5. منوی بعدی گزینه های متعددی را ارائه می دهد. حتی اگر انتخاب چیزی در اینجا وسوسه انگیز باشد: دوری کنید. با توجه به ورودی های مختلف از انجمن های دیگر، حتی گزینه های ظاهرا ساده می توانند در نهایت به دستگاه آسیبی غیرقابل تعمیر وارد کنند. با این حال، در سمت راست، ورودی “TV Plus Support” وجود دارد. این ورودی چندین بار تست شد و برای من هم مشکلی ایجاد نکرد. انتخاب کنید، تأیید کنید و در منوی بعدی یک بار سمت چپ را فشار دهید تا مقدار از «روشن» به «خاموش» تغییر کند.
  6. حالا تلویزیون را خاموش کنید و دوباره آن را به حالت عادی روشن کنید. همین، تی وی پلاس غیرفعال است.
گلکسی فولد: اندروید 10 اکنون در آلمان در دسترس است ارسال شده در 9 آوریل 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

تبلیغات اجباری

انگار تی وی پلاس به اندازه کافی آزاردهنده نبود، سامسونگ نیز جدا از این عملکرد، تبلیغات اجباری روی دستگاه ها نیز انجام داده است.

سامسونگ تی وی پلاس

هر از گاهی یک کاشی سفارشی با تبلیغات در SmartHub ظاهر می شود. مطمئناً به اندازه تی وی پلاس آزاردهنده نیست، اما هنوز: من در اینجا هیچ درک و فهمی ندارم. اگر آمازون از تبلیغات برای سخت افزار ارزان FireTV برای تامین مالی مجدد فناوری استفاده می کند – این یک هدیه است، می توانید روی آن حساب کنید. از طرف دیگر، با یک تلویزیون گران قیمت 1000 یورویی، من انتظار تبلیغاتی از خود دستگاه ندارم. من برنامه های HbbTV را از تلویزیون های قبلی می شناختم – آزاردهنده (زیرا برای من کاملاً بی فایده هستند)، اما می توان آنها را خاموش کرد. که کاربران اما ناراحت از تبلیغ فقط خیلی قابل درک است

این را نیز نمی توان به راحتی خاموش کرد، فقط می توانید شخصی سازی را بر اساس رفتار کاربر در گزینه ها لغو انتخاب کنید. در واقع این کاشی تبلیغاتی فقط با یک ترفند غیرفعال می شود. من از Fritzbox 7490 استفاده می کنم، در اینجا یک لیست فیلتر ایجاد کرده ام و سرور تبلیغاتی سامسونگ را در لیست سیاه قرار داده ام تا دیگر توسط تلویزیون قابل کنترل نباشد. بدون سرور، بدون تبلیغات و بر این اساس هیچ کاشی تبلیغاتی. سرورهای تبلیغاتی برای لیست فیلتر مربوطه عبارتند از:

  • ads.samsungsads.com
  • config.samsungads.com
Bixby Voice از این پس طراحی جدید، ویژگی‌های جدید و به‌روزرسانی‌های منظم دریافت می‌کند. ارسال شده در 8 نوامبر 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

Tl;dr – جدی؟

سامسونگ Q7C که من استفاده می‌کنم، پس از مراحل، همانطور که باید باشد. بدون تبلیغات اجباری، بدون محتوای اجباری، فقط یک تلویزیون با تصویر خوب و – خوب – نرم افزار واقعا خوب.

سامسونگ در سال 2017 مجبور شد با رقابت OLED مبارزه کند، اما در سال 2018 من شخصا Q8 و Q9 را حداقل جلوتر می بینم (حتی اگر هنوز آنها را آزمایش نکرده باشم). پر سر و صدا بررسی آمازون، با این حال، مشکل تبلیغات حتی می تواند در The Frame ظاهر شود. نمی دانم چه کسی در سامسونگ فکر می کند این ایده خوبی است، اما ترفندهای اجباری مانند این می تواند به سرعت نتیجه معکوس داشته باشد. من از قبل نمی دانستم که سامسونگ تلویزیون پلاس و تبلیغات اجباری دارد و بسیار گیج شده است. پریروز آن را به یکی از دوستان وبلاگ نویسم نشان دادم و او هم شگفت زده شد. تالار گفتمان سامسونگ ماه هاست که وعده به روز رسانی برای TV Plus را می دهد، اما وقتی به این واقعیت نگاه می کنم که اولین شکایات در آنجا به ژانویه 2018 برمی گردد و تا به امروز هیچ اتفاقی نیفتاده است، نسبتاً شک دارم. تبلیغات اجباری برای من ممنوع است و تی وی پلاس نیز حداقل به یک انصراف نیاز دارد. که چنین راه حلی مانند اینجا ضروری است … جدی، سامسونگ؟

گلکسی اس 11 احتمالاً با نمایشگر 120 هرتزی ارسال شده در 20 نوامبر 2019 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

با تشکر از DaEx، مسیحیان و هنرمند سایبری از جامعه سامسونگ.منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب