09917183929

سامسونگ قابلیت‌های بیشتر Samsung Cloud را متوقف می‌کند. ارسال شده در ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۰ توسط Max پاور بانک

سامسونگ دوباره پایان عملکردهای مختلف در فضای ابری خود را به تعویق می‌اندازد. ارسال شده در 24 می 2021 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.پس از اینکه ماه گذشته گزارش دادیم که سامسونگ در آینده نزدیک عملکرد پشتیبان‌گیری برای تصاویر و ویدیوها را متوقف خواهد کرد، اکنون محدودیت‌های بیشتری وجود دارد.

اگر Samsung Cloud را از طریق تنظیمات باز کنید و سپس از طریق سه نقطه به “Notices” بروید، اعلان جدیدی وجود دارد که محدودیت های بیشتر را لیست می کند.

بر اساس این خبر، از فردا (۲۳ شهریور) دیگر امکان بک آپ گیری از موسیقی یا سایر اسناد از طریق Samsung Cloud وجود نخواهد داشت.

ظاهراً، سامسونگ اکنون در تلاش است تا مشتریان را به سمت مایکروسافت وان درایو سوق دهد و بر این اساس، Samsung Cloud را بیشتر و بیشتر محدود می کند تا در نهایت به طور کامل از بین برود.

من واقعاً فکر می کنم شرم آور است که اکنون چنین کاری انجام می شود، زیرا من واقعاً از استفاده از Samsung Cloud لذت بردم.

منبع

امتیاز دهید!
Samsung Galaxy Z Fold2 Hands On [Video] ارسال شده در 1 سپتامبر 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب