09917183929

سامسونگ دسترسی از راه دور را برای تلویزیون های هوشمند 2019 معرفی می کند ارسال شده در 28 دسامبر 2018 توسط کریس پاور بانک

سامسونگ دسترسی از راه دور را برای تلویزیون های هوشمند 2019 معرفی می کند ارسال شده در 28 دسامبر 2018 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.نه تنها سال به آرامی به پایان می رسد و یک سال جدید و هیجان انگیز 2019 در پیش است، اولین تولید کنندگان محصولات جدیدی را اعلام کرده اند که می خواهند در CES در لاس وگاس در اوایل ژانویه ارائه کنند.

از جمله آنها سامسونگ است. در اینجا احتمالاً می خواهید علاوه بر Samsung Bixby، به Google Assistant در تلویزیون های جدید 2019 نیز اعتماد کنید.

اما ویژگی دیگری در راه است. این ویژگی جدید Remote Access نام دارد و به نوعی مرکز فرماندهی خواهد بود که با کمک آن می توانید هرگونه لوازم جانبی مانند صفحه کلید را به تلویزیون متصل کنید یا از طریق تلویزیون به رایانه شخصی دسترسی داشته باشید و محتوا را نمایش دهید. این همچنین باید بازی را ممکن کند.

اسناد اداری نیز باید با کمک تلویزیون هوشمند و دسترسی از راه دور قابل ویرایش باشند. یک سرویس ابری باید از آن مراقبت کند. دسترسی از راه دور توسط
VMWare Horizon که در سراسر جهان نیز در دسترس است. قرار است سرویس خود سامسونگ، سامسونگ ناکس، امنیت را تامین کند. سامسونگ ناکس امنیت لازم را برای گوشی های هوشمند و تبلت ها نیز فراهم می کند.

پس از توقف نسبی Samsung Cloud: نحوه انتقال تصاویر خود به OneDrive ارسال شده در 2 سپتامبر 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق: وبلاگ Caschy
منبع: سامسونگ

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب