09917183929

سامسونگ #سوپرپیشنهادهای جدید را در زمان کریسمس در منطقه DACH راه اندازی کرد. ارسال شده در 30 نوامبر 2018 توسط کریس پاور بانک

سامسونگ #سوپرپیشنهادهای جدید را در زمان کریسمس در منطقه DACH راه اندازی کرد. ارسال شده در 30 نوامبر 2018 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.درست به موقع برای دوره قبل از کریسمس، سامسونگ #سوپرتعاملات جدید جدیدی را از 29 نوامبر راه اندازی می کند که با کمپین superdeals برای لوازم خانگی سامسونگ متفاوت است. برای تلویزیون‌های QLED و 8K منتخب و همچنین بازپرداخت در نوارهای صوتی، جایزه گوشی هوشمند دریافت می‌کنید.

این کمپین برای اولین بار در آلمان، اتریش و سوئیس راه اندازی می شود و با یک کمپین رسانه ای بزرگ از جمله اسپات های رادیویی، اقدامات رسانه های دیجیتال و رسانه های اجتماعی، تبلیغات OoH و یک میکروسایت تبلیغاتی همراه خواهد بود.

بنابراین یک کمپین تبلیغاتی واقعا بزرگ که سامسونگ در آنجا راه اندازی خواهد کرد. این تبلیغ برای خرده فروشی های ثابت و آنلاین اعمال می شود، از 29 نوامبر اجرا می شود و در 11 دسامبر به پایان می رسد. هنگام خرید یک تلویزیون QLED یا The Frame، بسته به مدل، یک جایزه رایگان گوشی هوشمند با Galaxy A6، S8، S9، S9+ یا Note9 علاوه بر تلویزیون دریافت می‌کنید.

با خرید نوار صوتی کمپین، بسته به مدل، تا 150 یورو پول نقد دریافت می کنید. در هر دو مورد، هنگام سفارش از فروشگاه آنلاین سامسونگ، ثبت نام ضروری نیست، زیرا تلفن هوشمند مربوطه به سادگی شامل می شود یا بازگشت نقدی مستقیماً از قیمت خرید کسر می شود.

Samsung Galaxy S21 می تواند بدون هیچ گونه لوازم جانبی در جعبه کار کند. ارسال شده در 27 اکتبر 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

سایر مشتریانی که از سامسونگ سفارش نداده اند احتمالاً باید تا 31 دسامبر در سامسونگ ثبت نام کنند تا پاداش یا برگشت نقدی را دریافت کنند. شما می توانید با حداکثر دو تلویزیون و در مجموع دو نوار صوتی در هر خانواده در کمپین شرکت کنید. با این حال، مانند همیشه، مهم است که شرایط و ضوابط را بخوانید و بدانید کدام خرده فروشان در تبلیغات شرکت می کنند.

به محض آنلاین شدن صفحه کمپین، مقاله به روز می شود.

منبع: بیانیه مطبوعاتی سامسونگ

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب