09917183929

سامسونگ #سوپرتخفیف های جدیدی را برای لوازم خانگی راه اندازی کرد ارسال شده در 21 نوامبر 2018 توسط کریس پاور بانک

سامسونگ #سوپرتخفیف های جدیدی را برای لوازم خانگی راه اندازی کرد ارسال شده در 21 نوامبر 2018 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سامسونگ بار دیگر کمپینی به نام #superdeals راه اندازی کرده است که همه چیز در مورد لوازم خانگی است.

سامسونگ از شما می خواهد که به موقع برای دوره قبل از کریسمس و شروع فصل پخت کوکی ها آماده باشید و به اجاق ها، ماشین های لباسشویی QuickDrive و موارد مشابه تا سقف 250 یورو بازپرداخت می دهد. این کمپین از 15 نوامبر آغاز شده و تا 5 دسامبر ادامه دارد.

علاوه بر اجاق‌ها و ماشین‌های لباسشویی QuickDrive، ربات‌های جاروبرقی و ترکیبی یخچال فریزر نیز واجد شرایط شرکت در کمپین بازگشت نقدی هستند. بازگشت نقدی که هنگام خرید یک دستگاه تبلیغاتی دریافت می‌کنید مستقیماً از قیمت خرید در تسویه‌حساب در برخی از خرده‌فروش‌های شرکت‌کننده کسر می‌شود یا باید حداکثر تا 5 ژانویه 2019 دستگاه را در سامسونگ ثبت کنید.

در صورت ثبت نام، وجه نقد پس از ثبت نام معتبر ظرف 60 روز کاری به شما بازپرداخت خواهد شد. دستگاه نیز باید در کمپین شرکت کند. شما می توانید این را با استفاده از شماره EAN بررسی کنید. علاوه بر این، شما باید حداقل 18 سال داشته باشید. می توانید شرایط بیشتر شرکت را پیدا کنید در بیانیه مطبوعاتی زیر

Galaxy Tab S5e WiFi اندروید 11 شامل OneUI 3.1 را دریافت می کند. ارسال شده در 25 مه 2021 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

منبع: سامسونگ

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب