09917183929

سامسونگ به طور کامل لینوکس را در DeX حذف کرد ارسال شده در 21 اکتبر 2019 توسط کریس پاور بانک

سامسونگ به طور کامل لینوکس را در DeX حذف کرد ارسال شده در 21 اکتبر 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.چندین سال است که سامسونگ از یک جایگزین دسکتاپ به نام DeX استفاده می کند که امکان استفاده از تلفن هوشمند را به عنوان نوعی رایانه رومیزی و اتصال آن به رایانه شخصی یا لپ تاپ واقعی در هر مکانی ممکن می کند.

مدتی پیش، سامسونگ یک برنامه بتا برای DeX منتشر کرد که بر روی دسکتاپ “جدید” به نام Linux on DeX متکی است که دسکتاپ لینوکس مانند را به همراه دارد.

هنوز در مرحله بتا برای این نوع دسکتاپ جدید، سامسونگ به سادگی این ویژگی را تعلیق می کند و توسعه و پشتیبانی را پایان می دهد. این همچنین به این معنی است که علاقه‌مندان یا کاربران نسخه بتا اندروید 10 دیگر از لینوکس در DeX پشتیبانی نمی‌کنند، زیرا این نرم‌افزار به سادگی دیگر در دسترس نیست. اگرچه من هرگز از این ویژگی استفاده نکرده‌ام، پایان لینوکس در DeX بسیار غم انگیز است.

در حال حاضر مشخص نیست که چرا سامسونگ دیگر این ویژگی را ادامه نمی دهد.

از طریق: وبلاگ Caschy

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب