09917183929

سامسونگ حق ثبت اختراع عینک هوشمند و گوشی هوشمند/تبلت با نمایشگر رول آپ را تضمین می کند ارسال شده در 3 ژانویه 2019 توسط کریس پاور بانک

سامسونگ حق ثبت اختراع عینک هوشمند و گوشی هوشمند/تبلت با نمایشگر رول آپ را تضمین می کند ارسال شده در 3 ژانویه 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.ثبت اختراع یکی از ابزارهای مهم برای محافظت از محصولات در برابر تقلید کنندگان است. به همین دلیل است که به عنوان یک شرکت جهانی، می توانید تقریباً هر چیز کوچکی را به منظور داشتن مزیت ثبت اختراع کنید. اختراعات زیادی ثبت شده است، اما احتمالاً هرگز آنها را در واقعیت نخواهید دید.

سامسونگ همچنین در گذشته در مورد پتنت ها خسیسی نداشته است و بارها و بارها برای ثبت اختراع اقدام کرده است. همانطور که توسط patentlymobile.com گزارش شده است، اکنون نیز چنین است. سامسونگ دو پتنت مربوط به عینک و گوشی هوشمند یا تبلت را ارائه کرده است.

اولین حق ثبت اختراع مربوط به عینک هایی با نمایشگر داخلی است، مشابه عینک های هوشمند گوگل یا عینک های VR معروف. به سختی می توان گفت که دقیقاً درباره چیست. Patentlymobile.com از لنزی یاد می کند که فقط برای چشم چپ در نظر گرفته شده است.

عملکرد دقیق عینک مشخص نیست. اینجا فقط می شد حدس زد. با این حال، ثبت اختراع دوم نشان می دهد که ما در آینده منتظر چه چیزی هستیم. به شرطی که اولین دستگاه های دارای نمایشگر تاشو به زودی وارد بازار شوند. ثبت اختراع دوم یک گوشی هوشمند یا تبلت با صفحه نمایش انعطاف پذیر و قابل چرخش را نشان می دهد.

پتنت ثبت شده با عنوان “دستگاه الکترونیکی با یک دستگاه انعطاف پذیر” بود. اساسا، شما فقط یک نوع رژ لب در دست دارید که می توانید صفحه نمایش را از آن بیرون بکشید. اما مطمئناً چند سال طول می کشد تا چنین دستگاهی را ببینید.

سری گلکسی اس 22: تمام اطلاعات فعلی در یک نگاه ارسال شده در 27 سپتامبر 2021 توسط آریان پاور بانک
ادامه مطلب

نظر شما در مورد گوشی های هوشمند با صفحه نمایش تاشو یا چرخان چیست؟ ایده خوبی برای آینده یا ویژگی بی فایده؟

منبع: patentlymobile.com

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب