09917183929

سامسونگ اکنون از “بسته بندی سازگار با محیط زیست” در بخش تلویزیون استفاده می کند. ارسال شده در 8 آوریل 2020 توسط Max پاور بانک

سامسونگ اکنون از "بسته بندی سازگار با محیط زیست" در بخش تلویزیون استفاده می کند. ارسال شده در 8 آوریل 2020 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.مدتی پیش، سامسونگ تمام زباله های بسته بندی پلاستیکی را از گوشی های هوشمند خود ممنوع کرد و در عوض از مقوای بازیافتی سازگار با محیط زیست برای محافظت از دستگاه ها و لوازم جانبی آنها استفاده کرد.

اکنون به نظر می رسد سامسونگ این مثال را برای مجموعه محصولات تلویزیون سبک زندگی خود مورد توجه قرار داده است، زیرا از دیروز از مقوای راه راه سازگار با محیط زیست استفاده می کند که پس از جعبه گشایی تلویزیون می توان خلاقانه از آن استفاده کرد. این «بسته‌بندی سازگار با محیط زیست» اکنون برای همه مدل‌های سریف، فریم و سرو استفاده خواهد شد.

بسته بندی را می توان متعاقباً در یک میز کناری یا سایر قطعات مبلمان مونتاژ کرد. تنها کاری که مشتری باید انجام دهد این است که کد QR روی بسته بندی را اسکن کرده و تعدادی مبلمان احتمالی با دستورالعمل مونتاژ مناسب پیشنهاد می شود. مواد بسته بندی نه تنها به محافظت از محصول کمک می کند، بلکه می تواند به طراحی چهار دیواری شما نیز کمک کند.

مصرف کنندگان بیشتر از برندی خرید می کنند که اصول و ارزش های مشابهی با خودشان دارد. ما بر این باوریم که با بسته بندی های سازگار با محیط زیست می توانیم به مشتریان خود راه جدیدی برای ابراز وجود در عین احترام به محیط زیست ارائه دهیم

Kangwook Chun، معاون اجرایی و رهبر تیم استراتژی محصول صفحه نمایش بصری در Samsung Electronics.

از طریق. اتاق خبر سامسونگ

Samsung Galaxy A52 5G عملی و اولین برداشت ارسال شده در 28 مارس 2021 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب