09917183929

سامسونگ برای بسته بندی به مواد پایدار متکی است ارسال شده در 28 ژانویه 2019 توسط لارس پاور بانک

سامسونگ برای بسته بندی به مواد پایدار متکی است ارسال شده در 28 ژانویه 2019 توسط لارس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.هرکسی که مرتباً گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها یا تلویزیون‌های جدید را باز می‌کند، مشکل را می‌داند: تعداد بی‌شمار فیلم‌های پلاستیکی مختلف که روی دستگاه‌ها یافت می‌شوند. مطمئناً، این فناوری باید دست نخورده به دست مصرف کننده برسد، اما آیا واقعاً باید اینقدر پلاستیک باشد؟

سامسونگ می‌خواهد به این مشکل رسیدگی کند و بر این اساس از مواد بسته‌بندی پایدارتر استفاده کند. مطمئنا، همچنین نوعی شستشوی سبز است، اما زباله های پلاستیکی نیز یک مشکل هستند، چنین تغییری دیر شده است.

یک اقدام ساده: آداپتورهای شارژ با براقیت بالا باید متعلق به گذشته باشند. جدا از این واقعیت که رنگ مشکی و براق به طور جادویی گرد و غبار را به خود جذب می کنند، سطوح براق نیز دقیقاً برای مصرف کننده این مشکل را دارند که برای جلوگیری از خراش باید از آنها محافظت شود. روکش های مات بهتر به نظر می رسند و نیازی به بسته بندی اضافی ندارند، عالی است. برای گوشی‌های هوشمند، سامسونگ برای سال‌ها از جعبه‌هایی با جوهر سویا استفاده می‌کند، اما آنها همچنین می‌خواهند از پلاستیک کمتر و مواد پایدارتر استفاده کنند. در آینده، سطوح یخچال‌ها، تلویزیون‌ها و ماشین‌های لباسشویی نیز از فیلم‌ها و روکش‌های محافظ ساخته شده از مواد بازیافتی یا پلاستیک زیست تخریب‌پذیر ساخته خواهد شد. با بزرگترین تولید کننده لوازم الکترونیکی مصرفی در جهان، چیزهای زیادی باید جمع شود.

سامسونگ گلکسی اس 21: قیمت های سری جدید اس اعلام شد ارسال شده در 22 دسامبر 2020 توسط مکس پاور بانک
ادامه مطلب

منبع: سامسونگ از طریق MobileFlip.

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب