09917183929

سامسونگ برای گلکسی نوت 20 رویداد آنلاین در ماه آگوست برنامه ریزی می کند. ارسال شده در 21 می 2020 توسط کریس پاور بانک

سامسونگ برای گلکسی نوت 20 رویداد آنلاین در ماه آگوست برنامه ریزی می کند. ارسال شده در 21 می 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.هنوز دو ماه زمان باقی مانده تا سامسونگ گلکسی نوت 20 و نوت 20 پلاس را معرفی کند. اولین شایعات در حال حاضر منتشر شده است.

از یک طرف قبلاً شایعاتی در مورد اسکنر اثر انگشت و نمایشگر وجود داشت، از طرف دیگر حتی در مورد طراحی نهایی احتمالی. اما سامسونگ اصلاً چگونه برای ارائه برنامه ریزی می کند؟

به دلیل شیوع ویروس کرونا، دیگر مجاز به برگزاری رویدادهای بزرگتر با حضور تماشاگران نیست. برای مثال، نه تنها رویدادهای ورزشی، بلکه کنفرانس های مطبوعاتی نیز شامل می شود. برای همین باید یه چیزی به ذهنت برسه. از آنجایی که سامسونگ احتمالاً در حال برنامه ریزی برای عرضه محصول جدید در ماه آگوست است، رویداد آنلاین اکنون راهگشا است.

بر این اساس، شما فقط می توانید کنفرانس مطبوعاتی را به صورت آنلاین دنبال کنید. یک قدم ضروری و در عین حال درست. سامسونگ نیازی به نگرانی در مورد وبلاگ نویسان، روزنامه نگاران و غیره در این رویداد ندارد و نسبت به قرار ملاقات کمی انعطاف پذیرتر است. به گزارش وب سایت کره ای کره هرالد، به نظر می رسد این رویداد آنلاین برای ماه آگوست برنامه ریزی شده است. با این حال، هنوز تاریخ دقیقی وجود ندارد.

Android 12 / OneUI 4: سامسونگ به روز رسانی را لغو می کند ارسال شده در 22 دسامبر 2021 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

سال گذشته، گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس در 7 آگوست معرفی شدند. تاریخ مشابهی برای معرفی سری Note20 نیز قابل تصور است. همچنین گمانه زنی هایی در مورد عرضه Galaxy Fold 2 یا ساعت هوشمند جدید وجود دارد.

منبع: کره هرالد
از طریق: mobiflip.de

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب