09917183929

از Samsung Pay استفاده کنید و اعتبار 5 یورویی را در حسابتان تضمین کنید. ارسال شده در 9 نوامبر 2020 توسط کریس پاور بانک

از Samsung Pay استفاده کنید و اعتبار 5 یورویی را در حسابتان تضمین کنید. ارسال شده در 9 نوامبر 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.پس از پنج سال بی پایان، Samsung Pay بالاخره از 24 سپتامبر در آلمان در دسترس قرار گرفت. حتی در نسخه نهایی از 28 اکتبر، البته در ابتدا بدون پشتیبانی از ساعت های هوشمند سامسونگ.

در ابتدا تبلیغات خاصی وجود نداشت، اما کاری که سامسونگ با آن انجام داد تبلیغات روز پرداخت قبلا تغییر کرده است. اکنون اقدام بعدی برای Samsung Pay دنبال می شود.

در مجموع، این کمپین در واقع چندان جذاب نیست، زیرا همه به طور خودکار اعتباری معادل 5 یورو دریافت نمی کنند. علاوه بر این، کمپین تقریباً فقط مورد توجه کسانی است که به هر حال از Netto خرید می کنند. زیرا برای اینکه بتوانید در مسابقه شرکت کنید باید بین 28 اکتبر تا 31 دسامبر هزینه خرید خود را با حداقل 30 یورو با استفاده از Samsung Pay پرداخت کنید.

سپس باید صبور باشید. زیرا حداکثر 14 روز پس از پایان کمپین، برندگان با قرعه کشی توسط Solarisbank AG مشخص می شوند. در مجموع 20000 شرکت کننده قرعه کشی خواهند شد که هر کدام اعتباری به مبلغ 5 یورو در حساب Samsung Pay خود دریافت خواهند کرد. حساب Samsung Pay باید در عرض هفت روز پس از قرعه کشی بستانکار شود.

پس از آخرین بروزرسانی: نمایشگر Galaxy S20 Ultra با رنگ سبز ارسال شده در 15 آوریل 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

در پایان فقط یک چیز باقی می ماند که بگوییم: “پس برو سراغ نتو!!” 😀

منبع: اپلیکیشن Samsung Pay

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب