09917183929

سامسونگ مالزی گلکسی اس 10 را منفجر کرد (چون شما می توانید) ارسال شده در 14 مارس 2019 توسط کریس پاور بانک

سامسونگ مالزی گلکسی اس 10 را منفجر کرد (چون شما می توانید) ارسال شده در 14 مارس 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.احتمالاً کسی قبلاً این کار را نکرده است. به مناسبت شعار «آسمان محدودیت برای گلکسی اس 10 است»، سامسونگ مالزی احتمالاً آن را کمی جدی گرفته و سپس شاید کمی اغراق کرده است.

شما یک بالون بزرگ را برداشتید، چند گلکسی S10 را به آن وصل کردید و فقط اجازه دادید بالون بالا بیاید.

علاوه بر این واقعیت. که بالون به ارتفاع 80000 فوتی یعنی 24384 متری فرستاده شده است، تمامی گلکسی اس 10 ها نیز مجاز به گرفتن عکس های زیادی بودند. در نتیجه تصاویر جالب و هیجان انگیزی به دست آمد.

یونسو کیم (تصویر بالا) فریاد زد که پرتاب انجام شده است “بازتابی از دیدگاه ما در سامسونگ”، با اشاره به تلاش های آنها در پیشگامی فناوری جدید گوشی های هوشمند و رسیدن به ارتفاعات بالاتر، چه به معنای واقعی کلمه و چه به صورت مجازی.

از طریق: گوشی موبایل

منبع

امتیاز دهید!
نشت: تصاویر سامسونگ گلکسی Z Flip4 را نشان می‌دهند که در ۱۳ ژوئن ۲۰۲۲ توسط مکس ارسال شده است پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب