09917183929

Samsung Health: در خانه تناسب اندام بمانید ارسال شده در 4 آوریل 2020 توسط Max پاور بانک

از نسخه 6.16: Samsung Health به پشتیبانی از اندروید 6.0 مارشمالو و اندروید 7.0 نوقا پایان می دهد ارسال شده در 22 فوریه 2021 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.ویروس کرونا در حال حاضر همه را مشغول کرده است و هیچ کس دیگر واقعا نمی تواند و نباید بیرون برود. تماس های اجتماعی باید در حال حاضر به حداقل برسد و فعالیت های ورزشی یا کار نیز از وضعیت فعلی آلمان و سراسر جهان رنج می برد.

مهم است که تا حد امکان افراد از تماس با افراد دیگر در این دوران اجتناب کنند. این شامل بازدید از استودیوهای تناسب اندام، باشگاه ها و موارد مشابه نیز می شود.

اپلیکیشن سلامت سامسونگ که از قبل روی هر گوشی هوشمند سامسونگ نصب شده است، اکنون دوره های متعددی را به مشتریان ارائه می دهد که هرکسی می تواند در چهار دیواری خود بگذراند. چه یک تمرین ساده برای شکم یا یک تمرین کامل بدن. این برنامه برنامه های رایگان مختلفی از چند روز تا چند هفته را ارائه می دهد تا بدن را متناسب و خوش فرم در این مدت حفظ کند.

تمرینات مختلف در Samsung Health با کمک ویدیوهای کوچک از تمرینات فردی توضیح داده شده است، بنابراین برای اطلاع از نحوه انجام تمرینات نیازی به جستجوی طولانی در گوگل نیست، بلکه می توانید به سادگی تمرین را شروع کنید.

نقد و بررسی: Galaxy Buds Pro ارسال شده در 21 مارس 2021 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

از ورزش لذت ببرید و سالم بمانید!

از طریق. سامسونگ

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب