09917183929

سامسونگ محتوای پچ امنیتی مارس را اعلام کرد که در 6 مارس 2019 توسط کریس ارسال شده است پاور بانک

سامسونگ محتوای پچ امنیتی مارس را اعلام کرد که در 6 مارس 2019 توسط کریس ارسال شده است


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.از اکتبر 2015، سامسونگ و سایر سازندگان به به‌روزرسانی‌های امنیتی ماهانه تکیه کرده‌اند که تشخیص زودهنگام شکاف‌های امنیتی و سپس رفع آنها را ممکن می‌سازد.

آنچه که به دلیل شکاف های امنیتی قبلی مانند Stagefright مهم بود در آینده نیز نباید دست کم گرفته شود. سامسونگ و گوگل همیشه محتوای به‌روزرسانی‌های امنیتی مربوطه را در ابتدای ماه منتشر می‌کنند.

همینطور در این ماه برای وصله امنیتی مارس. سامسونگ وصله های مربوط به آسیب پذیری ها را تجزیه کرده است. این بار 8 آسیب پذیری وجود دارد که به عنوان بحرانی طبقه بندی می شوند. 38 شکاف به عنوان زیاد طبقه بندی می شوند، در حالی که تنها یک شکاف برای متوسط ​​وجود دارد.

سامسونگ برای این وصله ماهانه 5 وصله برای آسیب پذیری های امنیتی در نظر نگرفته است زیرا این وصله ها قبلاً نصب شده اند یا برای دستگاه های سامسونگ اعمال نمی شوند. به روز رسانی باید در چند روز آینده در اولین دستگاه ها برسد.

منبع: وبلاگ امنیتی سامسونگ

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب