09917183929

Samsung Gear S3 و Gear Sport به‌روزرسانی اصلی تایزن 4.0.0.2 را دریافت کردند. ارسال شده در 23 ژانویه 2019 توسط کریس پاور بانک

Samsung Gear S3 و Gear Sport به‌روزرسانی اصلی تایزن 4.0.0.2 را دریافت کردند. ارسال شده در 23 ژانویه 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.زمانی که نوبت به آپدیت‌های Gear S3 و Gear Sport، پرچمداران سابق ساعت‌های هوشمند سامسونگ می‌رسید، مدت‌ها بی‌صدا بود. اگر به‌روزرسانی نرم‌افزاری وجود داشت، معمولاً فقط با رفع اشکال ارائه می‌شد.

اما این در حال حاضر در حال تغییر است. سامسونگ در حال حاضر به‌روزرسانی بزرگی را برای هر دو ساعت هوشمند توزیع می‌کند که بسیار چشمگیر است و نسخه تایزن را به 4.0.0.2 ارتقا می‌دهد.

با این حال، در حال حاضر، فقط به‌روزرسانی Gear Sport در آلمان در حال ارائه است، در حالی که دارندگان Gear S3 Frontier و Gear S3 classic هنوز باید صبور باشند. با به‌روزرسانی، سامسونگ 20 تمرین داخلی جدید اضافه می‌کند و تعداد کل تمرین‌ها را به 39 می‌رساند. ردیاب خواب نیز در به‌روزرسانی بهبود یافته است. صاحبان ساعت‌های هوشمند صبح‌ها یک اعلان دریافت می‌کنند که به آنها امکان می‌دهد خواب خود را با جزئیات بررسی کنند.

علاوه بر این، اکنون می توانید تنظیمات بیشتری را در پنل سریع اضافه کنید، یعنی اگر از لبه بالایی نمایشگر به پایین بکشید. دو حالت پیشرفته جدید به نام های Theater و Goodnight Mode نیز اضافه شده است. حالت تئاتر تضمین می کند که ساعت هوشمند بی صدا می ماند و نمایشگر برای اعلان های دریافتی تاریک می ماند. در حالت Goodnight، همه هشدارها به جز صدای زنگ ساعت و سیستم خاموش می شوند. عملکردهای “همیشه روشن” و “ساعت زنگ دار” نیز بی صدا می مانند.

Samsung Pay: حساب های مشترک اکنون قابل واریز هستند ارسال شده در 6 سپتامبر 2021 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

علاوه بر این، پاسخ دادن به پیام ها در ساعت هوشمند و پاسخگویی به تماس ها بهبود می یابد. در میان چیزهای دیگر، اکنون می توانید پیام های خود را آماده کرده و به عنوان پیش نویس ذخیره کنید. با این به روز رسانی، مکالمات نیز به طور کامل بر روی صفحه نمایش ساعت نمایش داده می شوند تا زمینه بهتری پیدا کنند. از نظر ارتباطات، سامسونگ در اینجا بیشترین پیشرفت را داشته است.

اما مشارکت های جدیدی نیز با به روز رسانی معرفی خواهند شد. سامسونگ اکنون برنامه Tidal و C25K – Couch to 5K را در اینجا فهرست کرده است. Tidal یک سرویس پخش موسیقی است، در حالی که C25K یکی دیگر از برنامه های تناسب اندام است.

در مجموع، به‌روزرسانی قطعاً باید اکثر کاربران را خوشحال کند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا سامسونگ عمر باتری را نیز بهینه کرده است یا خیر. به طور کلی، به‌روزرسانی احتمالاً باید حدود 300 مگابایت حجم داشته باشد. متأسفانه، همچنین مشخص نیست که چه زمانی این آپدیت برای Gear S3 وارد آلمان می شود.

منبع: سامسونگ

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب