09917183929

سامسونگ گلکسی تب اس 3 به‌روزرسانی امنیتی اکتبر را دریافت کرد. ارسال شده در 5 دسامبر 2018 توسط کریس پاور بانک

سامسونگ گلکسی تب اس 3 به‌روزرسانی امنیتی اکتبر را دریافت کرد. ارسال شده در 5 دسامبر 2018 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در ماه اکتبر، گلکسی تب اس 3 در این کشور به روز رسانی دریافت کرد که پچ امنیتی را تا آگوست 2018 افزایش داد. تقریباً در همان زمان، گلکسی تب اس 3 با LTE در انگلستان به روز رسانی دیگری دریافت کرد که شامل وصله امنیتی اکتبر بود.

زمان زیادی نگذشت که نسخه LTE گلکسی تب اس 3 نیز همین آپدیت را دریافت کرد. حدود یک ماه بعد، نسخه فقط وای فای گلکسی تب اس 3 نیز اکنون این به روز رسانی را دریافت می کند. همانطور که انتظار می رود، هیچ تغییر دیگری وجود ندارد.

زیرا به جز افزایش سطح امنیتی اکتبر 2018، هیچ چیز دیگری در لاگ تغییرات برای به روز رسانی ذکر نشده است. به روز رسانی Tab S3 دارای شماره ساخت T820XXU2BRJ1 یا T825XXU2BRJ1 برای نسخه LTE پرچمدار تبلت سال گذشته است.

به روز رسانی بلافاصله منتشر خواهد شد. لطفاً به خاطر داشته باشید که به روز رسانی به صورت موجی منتشر می شود و بنابراین ممکن است دیر برسد. آیا متوجه پیشرفت های دیگری شده اید که در تغییرات ذکر نشده است؟ متاسفانه تا الان نتونستم چیز دیگه ای پیدا کنم.

در حال حاضر مشخص نیست که چرا سامسونگ برای به روز رسانی Tab S3 SM-T820 اینقدر طول کشیده است. به هر حال، مدل سال گذشته پچ امنیتی اکتبر را دریافت کرد. حتی اگر کاملاً به روز نباشد و کاملاً دیر شده باشد.

Samsung Unpacked: اینگونه می توانید رویداد را در جریان مستقیم دنبال کنید. ارسال شده در 28 آوریل 2021 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب