09917183929

Samsung Galaxy S9+ در پنج رنگ (از جمله Polaris Blue) با قیمت 565 یورو از زحل در دسترس است. [Deal] ارسال شده در 16 دسامبر 2018 توسط کریس پاور بانک

Samsung Galaxy S9+ در پنج رنگ (از جمله Polaris Blue) با قیمت 565 یورو از زحل در دسترس است. [Deal]
        
				
			ارسال شده در 16 دسامبر 2018 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.اگر هنوز به دنبال یک هدیه کریسمس برای خویشاوندان یا خود هستید، ممکن است آنچه را که به دنبال آن هستید در زحل بیابید. حداقل اگر به گوشی هوشمند فکر می کنید.

زیرا در Saturn می توانید Galaxy S9+ را در هر پنج رنگ با قیمت 565 یورو تهیه کنید. رنگ جدید Polaris Blue با شیب رنگی شیک در پشت نیز گنجانده شده است.

برای دقیق تر، رنگ های مشکی نیمه شب، آبی مرجانی، بنفش یاسی، طلایی طلوع و رنگ جدید آبی قطبی از زحل موجود است. اما در هنگام سفارش باید به رنگ آن دقت کنید. اگر در مسیر کلاسیک نیستید، نباید نسخه سیاه را انتخاب کنید. زیرا با این رنگ شما با صدای بلند صرفه جویی می کنید idealo.de هیچ چیز در زحل

بقیه رنگ ها متفاوت است. در اینجا شما حدود 5 یورو با نسخه آبی مرجانی، حدود 24 یورو با بنفش یاسی و حدود 35 یورو با طلای طلوع آفتاب صرفه جویی می کنید. با این حال، بزرگترین معامله در رنگ آبی قطبی است. در اینجا شما حتی 104 یورو صرفه جویی می کنید. Saturn فقط نسخه 64 گیگابایت حافظه را با این قیمت ارائه می دهد.

Galaxy Z Flip 3: آداپتور برق 15 وات در جعبه ارسال شده در 8 مه 2021 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق: mydealz.de
منبع: زحل

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب