09917183929

Samsung Galaxy S21 می تواند تا 65 وات شارژ شود ارسال شده در 29 سپتامبر 2020 توسط Max پاور بانک

Samsung Galaxy S21 می تواند بدون هیچ گونه لوازم جانبی در جعبه کار کند. ارسال شده در 27 اکتبر 2020 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.پس از شکست Note7، به نظر می رسد سامسونگ در مورد مشکل باتری کمی محتاط تر و خسته کننده تر شده است. با این حال، با گلکسی اس 21، می توان دوباره کمی باد را وارد این موضوع کرد.

پس از ارائه یک آداپتور شارژ با گلکسی نوت 10 پلاس که می تواند تلفن هوشمند را تا 45 وات شارژ کند، می خواهید در سال 2021 یک قدم جلوتر بروید.

زیرا مانند همکاران از Galaxyclub.nl گزارش، به نظر می رسد لوازم جانبی جدیدی با شماره مدل EP-TA865 ظاهر شده است. اکنون با نگاهی به شماره مدل آداپتور شارژ 45 واتی که EP-TA845 است، می توان از شماره مدل جدید نتیجه گرفت که آداپتور شارژ تا 65 وات را پشتیبانی می کند.

این در واقع یک جهش بزرگ برای سامسونگ است، زیرا من تازه احساس می کنم مردم جرات دارند آداپتورهای شارژ 25 واتی را در بسته های خود قرار دهند. اگر لوازم جانبی جدید واقعاً یک آداپتور 65 واتی باشد، می توان حدس زد که سامسونگ آن را همراه با گلکسی S21 معرفی کند. احتمالاً تنها مشکل این است که باید این آداپتور را جداگانه خریداری کنید و در بسته بندی گنجانده نشده است.

سامسونگ Exynos 9825 رسمی: SoC نوت 10 با 7 نانومتری EUV عرضه می شود ارسال شده در 7 آگوست 2019 توسط لارس پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق. ساموبیل منبع Galaxyclub.nl

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب