09917183929

Samsung Galaxy S21: تصاویری از رنگ های ناشناخته ظاهر شد ارسال شده در 12 ژانویه 2021 توسط Max پاور بانک

Samsung Galaxy S21: تصاویری از رنگ های ناشناخته ظاهر شد ارسال شده در 12 ژانویه 2021 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.رونمایی از سری جدید S سامسونگ نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شود. بر این اساس، نشت های بیشتری به دستگاه ها ظاهر می شود.

آخرین افشای اطلاعات مربوط به مشخصات، قیمت‌ها یا کمپین‌های پیش‌سفارش محصولات جدید پرچم‌دار نیست، بلکه به رنگ‌های جدیدی مربوط می‌شود که قبلاً دیده نشده‌اند.

چند روز پیش، افشاگر معروف ایوان بلاس پستی داشت در حساب صوتی او پست شده است که برخی، اگر نه همه، URL های محصولات جدید سامسونگ را فهرست کرده است. این لیست شامل رنگ های گوشی های هوشمند جدید نیز می شود. علاوه بر رنگ های شناخته شده ای مانند فانتوم بلک یا فانتوم ویولت، رنگ هایی مانند فانتوم ناوی یا قهوه ای فانتوم نیز وجود داشت.

اما تا به امروز هیچ عکس مطبوعاتی برای این رنگ ها وجود نداشته است. اما از این به بعد تغییر خواهد کرد. Roland Quandt امروز چهار عکس بازاریابی منتشر کرد که تمام رنگ های سری جدید S21 را نشان می دهد. برخی از رنگ های جدید حتی چیز خاصی در مورد خود دارند. به عنوان مثال، اگر نگاهی به Galaxy S21 Ultra بیندازید، می‌بینید که قوز دوربین دارای بافت کربنی روی رنگ‌های جدید است.

با این حال، رولاند کوانت در توییت خود همچنین نقل می کند که رنگ ها احتمالا “رنگ های سفارشی” هستند. من دقیقاً نمی دانم چگونه این را تفسیر کنم، اما اگر به مدل های Z Fold2 نگاهی بیندازید، می بینید که سامسونگ “Custom Colors” را در آنجا نیز ارائه می دهد. در اینجا می توانید برای مثال رنگ لولا را تنظیم کنید. من فقط فرض می کنم که چیزی مشابه برای Galaxy S21 (Ultra) نیز ارائه خواهد شد.

از طریق. رولاند کوانتمنبع

امتیاز دهید!
Galaxy S20 Series و Z Flip کپی/پیست کراس پلتفرم در ویندوز ارسال شده در 16 مارس 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب