09917183929

سامسونگ گلکسی اس 20 و نوت 20 وصله های امنیتی دریافت می کنند ارسال شده در 5 اکتبر 2020 توسط Max پاور بانک

سامسونگ گلکسی اس 20 و نوت 20 وصله های امنیتی دریافت می کنند ارسال شده در 5 اکتبر 2020 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سری گلکسی اس 20 و گلکسی نوت 20 سامسونگ دوباره به خط تولید رسیده اند و آخرین به روز رسانی های امنیتی را دریافت می کنند.

در مورد گلکسی اس 20، این یک به روز رسانی به سطح امنیتی 1 اکتبر و در مورد گلکسی نوت 20، به روز رسانی با انواع پیشرفت ها در سطح امنیتی 1 سپتامبر است.

به‌روزرسانی سری گلکسی S20 تحت نسخه G98xBXXS5BTIJ اجرا می‌شود و حجم آن تقریباً 160 مگابایت است. این به روز رسانی صرفا یک به روز رسانی امنیتی برای ماه اکتبر است. به‌روزرسانی گلکسی نوت 20 دارای شماره N98xBXXU1ATI2 است و با حجم 300 مگابایت، تقریباً دو برابر به‌روزرسانی سری S20 است.

با این حال، برخی از اشکالات برطرف شده یا بهبودهایی انجام شده است. با توجه به تغییرات، به عنوان مثال، عملکرد دوربین، پایداری کلیپ بورد و اینترنت سامسونگ بهبود یافته است. علاوه بر این، سطح امنیتی یک ماه تا اول سپتامبر افزایش یافته است.

به‌روزرسانی‌ها اکنون هم در خود دستگاه و هم در سوئیچ هوشمند سامسونگ در دسترس هستند.

منبع

امتیاز دهید!
سامسونگ گلکسی نوت 10 لایت معرفی شد [Video] ارسال شده در 3 ژانویه 2020 توسط لارس پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب