09917183929

Samsung Galaxy S20 FE پچ نوامبر را با بهبودها دریافت کرد. ارسال شده در 12 نوامبر 2020 توسط Max پاور بانک

Samsung Galaxy S20 FE پچ نوامبر را با بهبودها دریافت کرد. ارسال شده در 12 نوامبر 2020 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سامسونگ گلکسی S20 FE آنقدرها در بازار نبوده است و با این حال بسیاری از کاربران از نمایشگر آن شکایت دارند.

برخی از کاربران می گویند که اصطلاحاً «شبح لمسی» دارند، یعنی نمایشگر با وجود اینکه شما اصلاً آن را لمس نکرده اید، حرکاتی انجام می دهد یا اینکه پیمایش ناگهانی است.

از امروز، سامسونگ به‌روزرسانی نرم‌افزاری دیگری را برای Galaxy S20 FE در دسترس قرار داده است که علاوه بر وصله امنیتی، بهبودهایی را نیز در صفحه نمایش به همراه دارد. این به روز رسانی دارای شماره ساخت G78xxXXU1ATK1 است و حجم کلی آن 205.37 مگابایت برای نسخه 5G گوشی هوشمند است. اندازه به روز رسانی در نسخه 4G می تواند کمی کوچکتر/بزرگتر باشد.

منبع

امتیاز دهید!
Samsung Galaxy Fold: اولین تصاویر از گوشی هوشمند تاشو منتشر شد ارسال شده در 20 فوریه 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب