09917183929

Samsung Galaxy S10: چند کلمه در مورد پرچمداران [Video] ارسال شده در 28 ژوئن 2019 توسط لارس پاور بانک

سری های گلکسی اس 10 و نوت 10 دارای ویژگی های گلکسی اس 20 از جمله OneUI 2.1 هستند که در 28 مارس 2020 توسط کریس ارسال شده است.


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سامسونگ گلکسی اس 10 چند ماهی است که وارد بازار شده است، قیمت ها طبق معمول در حال کاهش است، گلکسی اس 10 ای گاهی با قیمت حدود 500 یورو در دسترس است.

من برای گزارش دقیق آزمایش خیلی دیر هستم، ژورا در حال حاضر اولویت من است. با این وجود، در اینجا چند کلمه در مورد سامسونگ گلکسی S10 به صورت ویدیویی وجود دارد.

دو ویدیوی دیگر در مورد گلکسی بادز و مقایسه S10+ و OP7Pro در چند روز آینده دنبال خواهد شد.

منبع

امتیاز دهید!
OneUI 4 و Android 12: A Field Report ارسال شده در 31 دسامبر 2021 توسط آریان پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب