09917183929

Samsung Galaxy S10+: Wide Infinity-O و Triple Cam ارسال شده در 3 دسامبر 2018 توسط لارس پاور بانک

Samsung Galaxy S10+: Wide Infinity-O و Triple Cam ارسال شده در 3 دسامبر 2018 توسط لارس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سامسونگ گلکسی اس 10 باید در راستای نمایشگاه MWC 2019 ظاهر شود و سامسونگ در واقع پس از سال ضعیف 2018 و افت فروش در بخش موبایل تحت فشار قرار گرفته است. اولین رندر سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس از استیو همرستوفر با نام مستعار @OnLeaks ارائه شد.

در واقع، OnLeaks می‌نویسد که «Plus» با یک سؤال نشان می‌دهد، اما شکل دیگر Infinity-O با رندری که چند هفته است در اختیار داریم، مصادف است. @IceUniverse همچنین توییت کرد که بریدگی دوربین شکلی متفاوت از سایر دستگاه‌های S10 دارد، به طوری که متناسب باشد.

در غیر این صورت، رندرها دستگاهی را نشان می‌دهند که از نظر دوربین شبیه به گلکسی نوت 9 است – اما با سه دوربین به جای دو دوربین و بدون حسگر اثر انگشت در زیر آن.

در غیر این صورت به اتصال جک 3.5 میلی متری و شکلی که تا حد زیادی با گلکسی اس 9 مطابقت دارد، می چسبید. “گاگ” باید شکاف جدید Infinity-O باشد که یک بریدگی نیست بلکه یک سوراخ در نمایشگر است. البته می توانید در مورد مزایا صحبت کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=JgoEMwI6Qb0لینک ویدیویی از طریق MobileFlip

ظاهر شدن برنامه‌های Google در فروشگاه گلکسی ارسال شده در ۱۱ مارس ۲۰۲۰ توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب