09917183929

سامسونگ گلکسی نوت 20 در ویدئویی با جزئیات لو رفت که در 8 جولای 2020 توسط لارس ارسال شده است پاور بانک

سامسونگ گلکسی نوت 20 در ویدئویی با جزئیات لو رفت که در 8 جولای 2020 توسط لارس ارسال شده است


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سامسونگ نوت 20 را در 5 آگوست به نمایش می گذارد. من کنجکاو هستم که ببینم دقیقاً چگونه – معمولاً شما نمی‌توانید نمونه‌های کافی برای خبرنگاران را به موقع تهیه کنید و برای Note20 بسیار شک دارم که مانند OnePlus، بتوان نمونه‌هایی را قبل از ارائه به خبرنگاران ارائه داد.

احتمالاً لازم است، حداقل یک نشت بسیار دقیق سامسونگ باد را از بادبان های Marketig خارج می کند. روزنامه‌نگاران ممکن است از خود بپرسند که پوشش دقیق چقدر ارزش دارد، زیرا یک ماه قبل از ارائه یک ویدیوی دقیق از این پرچمدار وجود دارد.

مانند تصاویر قبلی منبع JimmyIsPromo می باشد و ویدئو طرح و نرم افزار را با جزئیات نشان می دهد. چند قسمت از دستگاه پوشانده شده است بنابراین سامسونگ نمی تواند منبع را ردیابی کند – در غیر این صورت همه چیز قابل مشاهده است.

دوربین بسیار متمایز است و مدت زیادی است که در تیم ما محل بحث بوده است – بسیار از دستگاه بیرون زده و همچنین در سمت چپ قرار دارد، یعنی دقیقاً در جایی که دست دستگاه را لمس می کند. امیدواریم سامسونگ معنای عمیق‌تر این تغییر را توضیح دهد که حداقل در نگاه اول خیلی ارگونومیک نیست.

radio.net شریک رادیویی سامسونگ Bixby در آلمان و ایتالیا است. ارسال شده در 12 جولای 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب