09917183929

سامسونگ گلکسی فولد و تبلت بدون حاشیه در ویدیو نشان داده شد ارسال شده در 1 فوریه 2019 توسط لارس پاور بانک

سامسونگ گلکسی فولد و تبلت بدون حاشیه در ویدیو نشان داده شد ارسال شده در 1 فوریه 2019 توسط لارس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.معرفی گلکسی اس 10 سامسونگ در 20 فوریه در سانفرانسیسکو قریب الوقوع است. به نظر می رسد سامسونگ در اینجا گوشی هوشمند جالبی ارائه می دهد، حتی جالب تر، زیرا Galaxy Fold احتمالاً نوآورانه تر و قبلاً ناشناخته است – یک گوشی هوشمند تاشو.

اکنون یک ویدیوی تبلیغاتی از آسیای جنوب شرقی ظاهر شده است که هم گوشی هوشمند تاشوی آینده و هم یک تبلت ناشناخته قبلی را بدون قاب قابل ذکر در اطراف نمایشگر نشان می دهد.

دستگاه های مختلف سامسونگ در این ویدیو قابل مشاهده است. سامسونگ معمولاً پشت گوشی را نیز نشان می دهد تا نشان دهد کدام دستگاه است. این احتمال وجود دارد که یکی از گوشی‌های هوشمندی که فقط در جلوی آن مشاهده می‌کنید، گلکسی اس 10 باشد، اما حداقل نمی‌توان این موضوع را با قطعیت مشخص کرد. وضعیت در مورد یک تلفن هوشمند تاشو که در ویدیو قابل مشاهده است متفاوت است و تبلتی از سامسونگ با قلم S و چنین قاب نازکی در حال حاضر مشخص نیست – با این حال، هر دو دستگاه فقط چند لحظه در ویدیو می بینند. با این وجود: با نگاهی اولیه به گلکسی فولد و یک تبلت آینده، جانشین گلکسی تب اس 10.5 را حدس می‌زنم – نامزدی داغ برای ارائه در MWC 2019.

Galaxy Watch5 Pro از تیتانیوم و با کریستال یاقوت کبود ساخته شده است؟ ارسال شده در 17 مه 2022 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق MobileFlip

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب