09917183929

سامسونگ رایگان با طراحی و ویژگی های جدید برای اولین بار در ویدیوی ارسال شده در 8 نوامبر 2020 توسط کریس نمایش داده می شود. پاور بانک

سامسونگ توزیع OneUI 4.1.1 را در اواخر سال جاری تایید کرد ارسال شده در 6 ژوئن 2022 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سامسونگ به این شهرت دارد که به جای تکیه بر خدمات موجود و کارآمد سایر سازندگان، کار خودش را انجام می‌دهد و سرویس خود را راه‌اندازی می‌کند، که معمولاً کمی دیرتر متوقف می‌شود.

تا به حال به جای Google News از سرویس خود به نام Samsung Daily استفاده کرده اند که به نظر من ارزش افزوده ای ندارد و گیج کننده است.

Samsung Daily در سمت چپ صفحه اصلی گوشی های هوشمند گلکسی قرار دارد و چندین سال است که در دسترس بوده است. قبل از سامسونگ دیلی، این سرویس چیز دیگری نامیده می شد، اما کمی تغییر کرده است. اما به نظر می‌رسد سامسونگ دیلی هم خوب پیش نرفت، به همین دلیل سامسونگ در حال کار روی سرویس جدیدی به نام Samsung Free است. این سرویس جدید اکنون برای اولین بار در یک ویدیوی کوتاه در توییتر ظاهر می شود.

طبق ویدیو، سامسونگ رایگان دارای سه تب است که به Watch، Read و Play تقسیم می شوند. در بخش تماشا می‌توانید جریان‌هایی را از سرویس تلویزیون خطی Samsung TV+ پیدا کنید، در حالی که در بخش خواندن می‌توانید اخبار فوری را بیابید و در زیر بازی‌ها می‌توانید بازی‌هایی را بیابید که می‌توانید مستقیماً بازی کنید. پیام ها دسته بندی های مختلفی دارند که می توانید خودتان آنها را سفارشی کنید. اینها عبارتند از: سرگرمی، سلامت، اخبار، سیاست، اخبار فنی و اخبار جهان.

با این حال، تحت Samsung Free، به نظر می‌رسد که مشارکت‌هایی که با Spotify برای جذاب‌تر کردن سرویس منعقد شده بود، از بین رفته است. نظر شما در مورد Samsung Free چیست؟ آیا ترجیح می دادید روی Samsung Daily شرط بندی کنید یا مانند من در Goolge News؟

منبع: توییتر
از طریق: sammobile.comمنبع

امتیاز دهید!
سامسونگ به پرچمدار تاشوی آینده خود یک نام جدید می دهد پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب