09917183929

سامسونگ گواهی ایمنی نیمه هادی خودرو را دریافت کرد ارسال شده در 17 می 2019 توسط کریس پاور بانک

سامسونگ گواهی ایمنی نیمه هادی خودرو را دریافت کرد ارسال شده در 17 می 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.

5G و 8K دو چیز بزرگی هستند که در آینده باید دید. مشروط بر اینکه شرکت های ارائه دهنده تلفن همراه بالاخره پس از چند هفته و 360 دور حراج فرکانس به توافق برسند.

موضوع اصلی دیگر رانندگی خودکار یا شبکه ای در آینده خواهد بود که تولیدکنندگان بیشتری برای آن آماده می شوند. در میان آنها سامسونگ است که قبلاً چندین کار را آغاز کرده و اکنون گواهینامه مهمی دریافت کرده است.

اکنون اعلام کرده است که گواهینامه ISO 26262 را برای ایمنی عملکردی در قطعات خودرو از TÜV Rheinland دریافت کرده است. این گواهینامه تضمین می کند که استانداردهای ایمنی دقیق صنعت در سراسر فرآیند توسعه محصول پردازنده ها، حسگرهای تصویر، حافظه و راه حل های دیود ساطع کننده نور (LED) حفظ می شود.

مانوئل دیاز، مدیر میدان جهانی در TÜV Rheinland گفت: “TÜV Rheinland خدمات تست و بازرسی مستقلی را ارائه می دهد که نشان دهنده کیفیت و ایمنی است.”
“سامسونگ با موفقیت یک سیستم مدیریتی را توسعه داده است که راه حل های نیمه هادی را ارائه می دهد که الزامات ایمنی عملکردی خودروسازان امروزی را برآورده می کند.
ما خوشحالیم که گواهینامه نیمه هادی خودرویی ISO 26262 را به سامسونگ ارائه می دهیم که به بهبود ایمنی عملکردی در صنعت کمک می کند. ”

کنی هان، معاون بخش راه حل های دستگاه در سامسونگ الکترونیکس، گفت: «ایمنی اولویت اصلی است، به ویژه برای وسایل نقلیه فردا، و گواهینامه ISO 26262 ما یک گام هیجان انگیز است که ایمنی عملکردی را در راه حل های پیشرفته نیمه هادی خودرو سامسونگ تضمین می کند.
ما پیش‌بینی می‌کنیم که گواهینامه جدید ISO 26262 به ارائه جامع راه‌حل‌های نیمه‌رسانای نوآورانه ما در بازار خودرو شتاب بیشتری بدهد.»

بنابراین گام کوچکی در مسیر درست برداشته شده است. با این حال، هنوز قدم های بسیار بیشتری برای رسیدن به آینده وجود دارد.

Galaxy S21 FE با شارژ سریعتر عرضه می شود ارسال شده در 30 ژوئن 2021 توسط آرین پاور بانک
ادامه مطلب

منبع: سامسونگمنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب