09917183929

سامسونگ آلمان سطح مدیریت را تغییر می‌دهد – رئیس استراحت می‌کند ارسال شده در 16 ژانویه 2019 توسط لارس پاور بانک

سامسونگ آلمان سطح مدیریت را تغییر می‌دهد – رئیس استراحت می‌کند ارسال شده در 16 ژانویه 2019 توسط لارس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.Samsung Electronics Deutschland GmbH یک شرکت مستقل (فرعی) است و می تواند تصمیمات مختلفی را به طور مستقل اتخاذ کند، مانند اینکه آیا گوشی های هوشمند خاصی حتی وارد بازار آلمان می شوند یا خیر. در اروپا، آلمان بزرگترین و در نتیجه مهم ترین بازار است. اکنون سطح مدیریت جایگزین شده است.

اساسا، SEG یک رئیس جمهور کره جنوبی دارد که هر دو سال یکبار تغییر می کند. برای مدیران کره جنوبی، این اغلب یک ایستگاه مهم برای یک سطح مدیریتی خاص در کره جنوبی است. “پشت” رئیس جمهور در سال های اخیر مارتین بورنر بوده است که به عنوان معاون سامسونگ الکترونیکس GmbH بسیار موفق بوده است.

Samsung Electronics Deutschland GmbH اکنون جایگزین سطح مدیریت آلمان شده است و مارتین بورنر دو سال استراحت می کند. در عوض، دو کره جنوبی رهبری آلمان را بر عهده می گیرند. رئیس جدید SEG معاون ارشد سانگو جو (سمت راست در تصویر). معاون ویلیام کیم (در سمت چپ در تصویر) همچنین مدیریت بخش الکترونیک مصرفی را با حوزه های تجاری CTV، DAV، نمایشگر فناوری اطلاعات و تجهیزات بهداشتی و پزشکی به عهده خواهد گرفت. سانگو جو از بریتانیا نقل مکان می کند (زمان خوب) جایی که او در چند سال گذشته مدیرعامل سامسونگ الکترونیکس انگلستان بود و قبلاً رئیس سامسونگ الکترونیک نوردیک و سامسونگ الکترونیکس اتریش بوده است. از این نظر، بازار آلمان باید به خوبی شناخته شود. رئیس قبلی سامسونگ الکترونیکس، سایمون سونگ، به عنوان رئیس این شرکت به منطقه CIS (به ویژه روسیه) نقل مکان کرد.

Samsung Pay: حساب های مشترک اکنون قابل واریز هستند ارسال شده در 6 سپتامبر 2021 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

تبادل مدیریت در این کشور به صورت چرخشی است، شگفتی پرسنل مارتین بورنر است. معاون معاون رئیس جمهور یک مرخصی دو ساله می گیرد و مسئولیت ها را به جو و کیم واگذار می کند. گامی بسیار غیرعادی در این سطح مدیریتی. با این حال، وقتی از سامسونگ آلمان سؤال شد، تأیید کرد که مارتین بورنر صراحتاً کار خود را متوقف کرده است – بنابراین بازگشت باید قطعی تلقی شود.

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب