09917183929

سامسونگ، BSI، Bundesdruckerei و Telekom کارت شناسایی را به گوشی های هوشمند می آورند ارسال شده در 23 ژوئیه 2020 توسط کریس پاور بانک

سامسونگ، BSI، Bundesdruckerei و Telekom کارت شناسایی را به گوشی های هوشمند می آورند ارسال شده در 23 ژوئیه 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.

آینده در آلمان باید دیجیتالی شدن و گسترش مداوم شبکه با اینترنت سریع و 5G باشد. اما تاکنون نسبتاً کمی از آن را دیده ایم.

حتی اگر به ناچار مجبور باشید در مواقع کرونا کاری انجام دهید، مثلاً در مدارس یا دانشگاه، چندان رضایت بخش نیست.

گام دیگر به سمت دیجیتالی شدن، مربوط به گوشی های هوشمند است که همیشه در کنار ما هستند. پرداخت بدون تماس با Google Pay، Apple Pay یا حتی Samsung Pay (سرفه) یا مراحل بعدی مانند استفاده از تلفن هوشمند برای ذخیره اسناد مهم مانند کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی و غیره.

سامسونگ دقیقاً با همکاری اداره فدرال امنیت اطلاعات (BSI)، دفتر چاپ فدرال (bdr) و Deutsches Telekom Security GmbH روی این مرحله کار می کند. برای دقیق تر، ما در حال حاضر در اینجا تمام شده است و فقط منتظر راه حل eID تلفن همراه در آلمان هستیم.

تقریباً هر شهروند آلمانی علاوه بر کارت شناسایی، یک گوشی هوشمند نیز دارد. از طریق پروژه OPTIMOS دکتر Stefan Hofschen، مدیر عامل Bundesdruckerei می گوید و با همکاری سامسونگ و Deutsche Telekom Security، اکنون این فرصت را داریم که سطح بالای اعتماد به سند فیزیکی را با کاربر پسند بودن گوشی هوشمند ترکیب کنیم. ایجاد زمینه ای برای تضمین حاکمیت و اعتماد در جهانی که دائماً «دیجیتال» و «سیار» می شود. در آینده، شهروندان می‌توانند از طریق اپلیکیشن ارائه‌شده توسط bdr، از هویت‌ها و مجوزهای دیجیتالی مستقل استفاده و مدیریت کنند.»

البته این امر تنها در صورت رعایت دقیق مقررات امنیتی و نصب یک تراشه امنیتی اضافی در گوشی هوشمند امکان پذیر است. اما نه تنها شناسنامه را می توان در گوشی هوشمند ذخیره کرد، بلکه کارت بیمه سلامت، خودرو و حتی کلید آپارتمان را نیز می توان ذخیره کرد. این ویژگی در ابتدا برای سری گلکسی اس 20 برنامه ریزی شده است و گلکسی اس 20، گلکسی اس 20 پلاس و گلکسی اس 20 اولترا را تحت تاثیر قرار می دهد. این سرویس قرار است اواخر امسال راه اندازی شود.

[Update: Provider auch] سامسونگ گلکسی نوت 8 در حال دریافت آپدیت اندروید پای است که در 25 فوریه 2019 توسط کریس ارسال شده است پاور بانک
ادامه مطلب

من کنجکاو هستم که آیا سامسونگ این بار به قول خود عمل خواهد کرد یا Samsung Pay 2.0 وجود خواهد داشت. استفاده کنندگان از کلاه آلومینیومی مطمئناً در مواجهه با این ویژگی دیوانه خواهند شد.

منبع: سامسونگمنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب