09917183929

Samsung Bixby اکنون می تواند آهنگ های موسیقی را شناسایی کند (مانند Shazam) ارسال شده در 16 مارس 2019 توسط کریس پاور بانک

Bixby Voice از این پس طراحی جدید، ویژگی‌های جدید و به‌روزرسانی‌های منظم دریافت می‌کند. ارسال شده در 8 نوامبر 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سامسونگ در حال ارائه ویژگی های جدید و بیشتری برای Bixby است که اصول اولیه بسیار مفیدی هستند. بعد از اینکه بتوانید دوچرخه های موجود برای اجاره را جستجو کنید، ویژگی دیگری وجود دارد.

زیرا سامسونگ بیکسبی اکنون یاد گرفته است که آهنگ ها را تشخیص دهد. این یکی دیگر از ویژگی های اساسی است که اساساً دقیقاً به همان روشی که برنامه همیشه محبوب Shazam کار می کند.

با این حال، سامسونگ در اینجا از Shazam به عنوان یک برنامه جستجو استفاده نمی کند، بلکه از راه حل خاص خود به نام جستجوی موسیقی استفاده می کند. برای استفاده از این سرویس، کافی است یا دکمه Bixby را نگه دارید و دستور “What’s the name of this song” را بگویید یا مستقیماً بگویید “Hi Bixby، نام این آهنگ چیست”.

در حالی که همه چیز عالی به نظر می رسد، یک نکته وجود دارد. به نظر من، جستجوی موسیقی با استفاده از Bixby بسیار کند است. رقبای مانند Shazam در اینجا به طور قابل توجهی سریعتر هستند. با این حال، اگر نمی خواهید از Shazam استفاده کنید زیرا این اپلیکیشن مدتی است که متعلق به اپل است، Bixby جایگزین خوبی است.

سامسونگ گلکسی اس 22 احتمالا بدون دوربین زیر نمایشگر ظاهر می شود ارسال شده در 7 ژوئن 2021 توسط آرین پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق: گوشی موبایل

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب